SUN-6K-SG05LP1-EU Гібридний інвертор 6 кВт 1-ф/220
Способи доставки та оплата
Новою Поштою до відділення або курєром за адресою
Безготівкова оплата
Сервіс та Гарантія
- Гарантія 24 місяці
- Повернення товару впродовж 14 днів
- Офіційний Сервісний центр
Tехнічна підтримка
- Допомога в налаштуванні та підборі
- Зацікавив товар?
Наш продавець проконсультує Вас.
- Характеристики
- Документація
- Відгуки (2)
| Бренд | Deye |
| Серія | SUN |
| Артикул | SUN-6K-SG05LP1-EU |
| Тип | hybrid_inverter |
| Потужність | 6.0 кВт |
| Живлення | 1x220 |
| Напруга акумуляторів | 48 В |
| Напруга АКБ Діапазон | 40-60 В |
| Макс. струм заряду | 135 А |
| Тип зарядного пристрою | Self-adaptation to BMS |
| Номінальна напруга DC | 370 В |
| Макс. напруга DC | 500 В |
| Діапазон напруги MPPT | 150-425 В |
| Діапазон вихідної напруги | 220/380 В |
| Ефективність | 97.6 % |
| Розміри | 330x580x232 мм |
| Вага | 24.0 кг |
| Напруга запуску AC | 125 В |
| Діапазон вхідної напруги AC | 220-230 В |
| Діапазон частот | 50/60 Гц |
Документація. Гібридний інвертор 6 кВт 1-ф/220 ( SUN-6K-SG05LP1-EU )
Відгуки про товар
2Віталій Д.
Купив цей інвертор Deye 6 кВт на дачу. Тепер світло не страшне, коли вимикають. Зразу видно, що річ добротна. Працює тихенько, що не може не радувати. Всі показники на екрані добре видно, все зрозуміло. Акум на 48В тримає, як треба. Норм апарат)
Олександр К.
Поставив собі цей гібридник Deye SUN-6K-SG05LP1-EU. Що сказати, 6 кВт однофазний, для дому якраз. Особливо сподобався діапазон MPPT 150-425В, з моїми панелями зістикувався без проблем. Ефективність 97.6% теж тішить. Батареї на 48В підключились нормально, зарядний струм 135А, це досить потужно. Корпус IP65, можна не переживати за встановлення надворі. З комунікацією RS485/CAN теж все ОК. Вага 24 кг, габарити 330x580x232 мм - враховуйте при монтажі. Загалом, для резервного живлення чи невеликої сонячної станції - те, що треба.
Щоб залишити відгук, будь ласка, увійдіть до системи.
ПОДІБНІ SUN-6K-SG05LP1-EU ТОВАРИ
| Характеристики | |||||
|---|---|---|---|---|---|
| Бренд | Deye | Deye | Deye | Deye | Deye |
| Серія | SUN | SUN | SUN | SUN | SUN |
| Живлення | 1x220 | 1x220 | 3x380 | 3x380 | 3x380 |
| Потужність, кВт | 10.0 | 12.0 | 14.0 | 15.0 | 16.0 |
| Напруга акумуляторів, В | 48 | 48 | 48 | 48 | 48 |
| Макс. струм заряду, А | 210 | 240 | 260 | 280 | 300 |