SUN-5K-SG04LP3-EU Гібридний інвертор 5кВт 3-ф/380
sku: SUN-5K-SG04LP3-EU
Є в наявності
84 600 грн
Бренд: Deye
Серія: SUN
Живлення: 3x380
Потужність: 5.0 кВт
Напруга акумуляторів: 48 В
Макс. струм заряду: 120 А
Способи доставки та оплата
Новою Поштою до відділення або курєром за адресою
Безготівкова оплата
Сервіс та Гарантія
- Гарантія 24 місяці
- Повернення товару впродовж 14 днів
- Офіційний Сервісний центр
Tехнічна підтримка
- Допомога в налаштуванні та підборі
- Зацікавив товар?
Наш продавець проконсультує Вас.
- Характеристики
- Документація
- Відгуки (1)
| Бренд | Deye |
| Серія | SUN |
| Артикул | SUN-5K-SG04LP3-EU |
| Тип | hybrid_inverter |
| Потужність | 5.0 кВт |
| Живлення | 3x380 |
| Напруга акумуляторів | 48 В |
| Напруга АКБ Діапазон | 40-60 В |
| Макс. струм заряду | 120 А |
| Тип зарядного пристрою | MPPT |
| Макс. напруга DC | 550 В |
| Діапазон напруги MPPT | 200-850 В |
| Діапазон вихідної напруги | 380/400 В |
| Ефективність | 97.0 % |
| Діапазон частот | 50/60 Гц |
| max_ac_input_current_a | 8 |
| IP | IP65 |
Документація. Гібридний інвертор 5кВт 3-ф/380 ( SUN-5K-SG04LP3-EU )
Відгуки про товар
1
�
Олександр П.
Давно хотів поставити гібридний інвертор до сонячних панелей. Вибрав цей Deye 5кВт, бо треба було три фази на 380В. Що сказати — працює стабільно. Сподобалось, що зарядка MPPT на 120А — акуми заряджає швидко. Ефективність 97% теж хороший показник. Тепер з відключеннями світла спокійно, та й взагалі, сонячна станція тепер на повному автоматі. Корпус міцний, IP65, тож не страшно, якщо десь на вулиці стоятиме. За свою ціну норм варіант.
Щоб залишити відгук, будь ласка, увійдіть до системи.
ПОДІБНІ SUN-5K-SG04LP3-EU ТОВАРИ
| Характеристики | |||||
|---|---|---|---|---|---|
| Бренд | Deye | Deye | Deye | Deye | Deye |
| Серія | SUN | SUN | SUN | SUN | SUN |
| Живлення | 1x220 | 1x220 | 3x380 | 3x380 | 3x380 |
| Потужність, кВт | 10.0 | 12.0 | 14.0 | 15.0 | 16.0 |
| Напруга акумуляторів, В | 48 | 48 | 48 | 48 | 48 |
| Макс. струм заряду, А | 210 | 240 | 260 | 280 | 300 |
На цій сторінці інформація про
Гібридний інвертор 5кВт 3-ф/380 ( SUN-5K-SG04LP3-EU )
з докладним описом технічних характеристик
.
Ви можете завантажити
документацію для SUN-5K-SG04LP3-EU, серії SUN від виробника Deye
.
Купити SUN5KSG04LP3EU
і звернеться за технічною консультацією.
Наші Інженери допоможуть Вам обрати та купити
SUN-5K-SG04LP3-EU тільки високої якості за доступними цінами. Гарантія.
SUN-5K-SG04LP3-EU