SUN-50K-SG01HP3-EU-BM4 Гібридний інвертор 50.0кВт 3-ф/380
Способи доставки та оплата
Новою Поштою до відділення або курєром за адресою
Безготівкова оплата
Сервіс та Гарантія
- Гарантія 24 місяці
- Повернення товару впродовж 14 днів
- Офіційний Сервісний центр
Tехнічна підтримка
- Допомога в налаштуванні та підборі
- Зацікавив товар?
Наш продавець проконсультує Вас.
- Характеристики
- Документація
- Відгуки (2)
| Бренд | Deye |
| Серія | SUN |
| Артикул | SUN-50K-SG01HP3-EU-BM4 |
| Тип | hybrid_inverter |
| Потужність | 50.0 кВт |
| Живлення | 3x380 |
| Напруга акумуляторів | 500 В |
| Напруга АКБ Діапазон | 160-800 В |
| Макс. струм заряду | 100 А |
| Тип зарядного пристрою | MPPT |
| Номінальна напруга DC | 600 В |
| Макс. напруга DC | 1000 В |
| Діапазон напруги MPPT | 150-850 В |
| Діапазон вихідної напруги | 220/380 В |
| Ефективність | 97.6 % |
| Розміри | 527x894x294 мм |
| Вага | 80.0 кг |
| Напруга запуску AC | 180 В |
| Діапазон вхідної напруги AC | 450-850 В |
| Діапазон частот | 50/60 Гц |
Документація. Гібридний інвертор 50.0кВт 3-ф/380 ( SUN-50K-SG01HP3-EU-BM4 )
Відгуки про товар
2Олег В.
Нарешті забув що таке відключення світла. Поставив цей гібридник Deye 50 кВт і тепер в будинку завжди є світло, навіть коли у сусідів темно. Правда він такий собі не маленький (80 кг вага), але воно того варте. Станція на 380В, все тягне без проблем. Дружина вже не панікує при вимкненнях, працює все як годинник
Сергій К.
Брали цей Deye SUN-50K-SG01HP3-EU-BM4 для одного об'єкта. 50кВт, 3 фази, все як треба. Завжди приємно працювати з інверторами Deye – вони себе добре показують навіть при проблемах з нашою мережею. Ефективність 97.6% дуже пристойна. Особливо порадував діапазон МРРТ 150-850В, дозволяє гнучко працювати з конфігурацією масиву. Підключення акумів теж без проблем, 160-800В – можна різні батареї ставити. RS485/CAN для моніторингу теж на рівні. Корпус IP65, можна не переживати за зовнішнє розміщення. Добротний гібридник.
Щоб залишити відгук, будь ласка, увійдіть до системи.
ПОДІБНІ SUN-50K-SG01HP3-EU-BM4 ТОВАРИ
| Характеристики | |||||
|---|---|---|---|---|---|
| Бренд | Deye | Deye | Deye | Deye | Deye |
| Серія | SUN | SUN | SUN | SUN | SUN |
| Живлення | 1x220 | 1x220 | 3x380 | 3x380 | 3x380 |
| Потужність, кВт | 10.0 | 12.0 | 14.0 | 15.0 | 16.0 |
| Напруга акумуляторів, В | 48 | 48 | 48 | 48 | 48 |
| Макс. струм заряду, А | 210 | 240 | 260 | 280 | 300 |