SUN-16K-SG05LP3-EU-SM2 Гібридний інвертор 16.0кВт 3-ф/380
sku: SUN-16K-SG05LP3-EU-SM2
Є в наявності
119 400 грн
Бренд: Deye
Серія: SUN
Живлення: 3x380
Потужність: 16.0 кВт
Напруга акумуляторів: 48 В
Макс. струм заряду: 300 А
Способи доставки та оплата
Новою Поштою до відділення або курєром за адресою
Безготівкова оплата
Сервіс та Гарантія
- Гарантія 24 місяці
- Повернення товару впродовж 14 днів
- Офіційний Сервісний центр
Tехнічна підтримка
- Допомога в налаштуванні та підборі
- Зацікавив товар?
Наш продавець проконсультує Вас.
- Характеристики
- Документація
- Відгуки (1)
| Бренд | Deye |
| Серія | SUN |
| Артикул | SUN-16K-SG05LP3-EU-SM2 |
| Тип | hybrid_inverter |
| Потужність | 16.0 кВт |
| Живлення | 3x380 |
| Напруга акумуляторів | 48 В |
| Напруга АКБ Діапазон | 40-60 В |
| Макс. струм заряду | 300 А |
| Тип зарядного пристрою | MPPT |
| Номінальна напруга DC | 550 В |
| Макс. напруга DC | 800 В |
| Діапазон напруги MPPT | 160-650 В |
| Діапазон вихідної напруги | 220/380 В |
| Ефективність | 97.6 % |
| Розміри | 456x750x268.5 мм |
| Вага | 50.6 кг |
| Напруга запуску AC | 160 В |
| Діапазон вхідної напруги AC | 170-280 В |
| Діапазон частот | 50/60 Гц |
Документація. Гібридний інвертор 16.0кВт 3-ф/380 ( SUN-16K-SG05LP3-EU-SM2 )
Відгуки про товар
1
�
Сергій К.
Поставив цей гібридник Deye SUN-16K-SG05LP3-EU-SM2 майже півроку тому, до нього ще акумулятор на 48В підключив. Що сказати, 16 кВт це вже серйозно. У мене три фази, то якраз те що треба для дому. Тепер відключення світла взагалі не проблема. Навіть коли мережа просідає, він тримає напругу стабільно, а з панелей сонячних зарядка йде як треба завдяки MPPT. Корпус IP65, тож висить собі на вулиці і нічого йому. Я довольний, спасибі хлопцям з chastotnik.ua за консультацію
Щоб залишити відгук, будь ласка, увійдіть до системи.
ПОДІБНІ SUN-16K-SG05LP3-EU-SM2 ТОВАРИ
| Характеристики | |||||
|---|---|---|---|---|---|
| Бренд | Deye | Deye | Deye | Deye | Deye |
| Серія | SUN | SUN | SUN | SUN | SUN |
| Живлення | 1x220 | 1x220 | 3x380 | 3x380 | 3x380 |
| Потужність, кВт | 10.0 | 12.0 | 14.0 | 15.0 | 20.0 |
| Напруга акумуляторів, В | 48 | 48 | 48 | 48 | 48 |
| Макс. струм заряду, А | 210 | 240 | 260 | 280 | 350 |
На цій сторінці інформація про
Гібридний інвертор 16.0кВт 3-ф/380 ( SUN-16K-SG05LP3-EU-SM2 )
з докладним описом технічних характеристик
.
Ви можете завантажити
документацію для SUN-16K-SG05LP3-EU-SM2, серії SUN від виробника Deye
.
Купити SUN16KSG05LP3EUSM2
і звернеться за технічною консультацією.
Наші Інженери допоможуть Вам обрати та купити
SUN-16K-SG05LP3-EU-SM2 тільки високої якості за доступними цінами. Гарантія.
SUN-16K-SG05LP3-EU-SM2