SUN-10K-SG04LP3-EU Гібридний інвертор 10.0кВт 1-ф/220
sku: SUN-10K-SG04LP3-EU
Є в наявності
90 700 грн
Бренд: Deye
Серія: SUN
Живлення: 1x220
Потужність: 10.0 кВт
Напруга акумуляторів: 48 В
Макс. струм заряду: 210 А
Способи доставки та оплата
Новою Поштою до відділення або курєром за адресою
Безготівкова оплата
Сервіс та Гарантія
- Гарантія 24 місяці
- Повернення товару впродовж 14 днів
- Офіційний Сервісний центр
Tехнічна підтримка
- Допомога в налаштуванні та підборі
- Зацікавив товар?
Наш продавець проконсультує Вас.
- Характеристики
- Документація
- Відгуки (1)
| Бренд | Deye |
| Серія | SUN |
| Артикул | SUN-10K-SG04LP3-EU |
| Тип | hybrid_inverter |
| Потужність | 10.0 кВт |
| Живлення | 1x220 |
| Напруга акумуляторів | 48 В |
| Напруга АКБ Діапазон | 40-60 В |
| Макс. струм заряду | 210 А |
| Тип зарядного пристрою | MPPT |
| Макс. напруга DC | 550 В |
| Діапазон напруги MPPT | 200-850 В |
| Діапазон вихідної напруги | 380/400 В |
| Ефективність | 97.0 % |
| Діапазон частот | 50/60 Гц |
| max_ac_input_current_a | 17 |
Документація. Гібридний інвертор 10.0кВт 1-ф/220 ( SUN-10K-SG04LP3-EU )
Відгуки про товар
1
�
Віктор К.
Давно думав про гібридний інвертор, бо ці відключення світла вже набридли. Вирішив взяти Deye на 10кВт, бо бренд на слуху і багато хто хвалить. Поставили SUN-10K-SG04LP3-EU, працює з акумуляторами 48В. Тепер не страшно, коли вимикають, будинок з електрикою. Максимальний струм заряду 210А — батареї заряджаються швидко. Ефективність 97% теж тішить, бо це ж не просто так, це економія. Видає 380/400В, все обладнання працює норм. Дуже задоволений
Щоб залишити відгук, будь ласка, увійдіть до системи.
ПОДІБНІ SUN-10K-SG04LP3-EU ТОВАРИ
| Характеристики | |||||
|---|---|---|---|---|---|
| Бренд | Deye | Deye | Deye | Deye | Deye |
| Серія | SUN | SUN | SUN | SUN | SUN |
| Живлення | 1x220 | 3x380 | 3x380 | 3x380 | 3x380 |
| Потужність, кВт | 12.0 | 14.0 | 15.0 | 16.0 | 20.0 |
| Напруга акумуляторів, В | 48 | 48 | 48 | 48 | 48 |
| Макс. струм заряду, А | 240 | 260 | 280 | 300 | 350 |
На цій сторінці інформація про
Гібридний інвертор 10.0кВт 1-ф/220 ( SUN-10K-SG04LP3-EU )
з докладним описом технічних характеристик
.
Ви можете завантажити
документацію для SUN-10K-SG04LP3-EU, серії SUN від виробника Deye
.
Купити SUN10KSG04LP3EU
і звернеться за технічною консультацією.
Наші Інженери допоможуть Вам обрати та купити
SUN-10K-SG04LP3-EU тільки високої якості за доступними цінами. Гарантія.
SUN-10K-SG04LP3-EU