VFD220C43A Частотний перетворювач VFD-C2000 22.0кВт 3-ф/380
Є в наявності
sku: VFD220C43A
Клікніть для збільшення
Delta Electronics
Є в наявності
Бренд: Delta Electronics
Серія: VFD-C2000
Живлення на вході: 3x380 В
Номінальний Струм: 43 A
Ступінь захисту по IP: 20
Гібридне живлення (AC/DC-Сонце): Ні
Віддалене керування: Так
  • Документація
  • Відгуки (2)
Серія VFD-C2000
SKU VFD220C43A
Основна потужність Частотні перетворювачі 22 кВт
Живлення на вході 3x380 В
Mmax (1 min) 150 %
Номінальний Струм 43 A
Максимальна вихідна частота 600 Гц
Ступінь захисту по IP IP20
ЕМС фільтр Немає
Висота 400 мм
Ширина 250 мм
Глибина 210 мм