VFD110F43A Частотний перетворювач VFD-F 11.0кВт 3-ф/380
sku: VFD110F43A
Ми зрадістю підбермо Вам аналог
Професійний підбір за тел. (093) 1701425
Бренд: Delta Electronics
Серія: VFD-F
Живлення на вході: 3x380 В
Номінальний Струм: 24 A
Ступінь захисту по IP: 20
Гібридне живлення (AC/DC-Сонце): 0
Віддалене керування: 0
Способи доставки та оплата
Новою Поштою до відділення або курєром за адресою
Безготівкова оплата
Сервіс та Гарантія
- Гарантія 24 місяці
- Повернення товару впродовж 14 днів
- Офіційний Сервісний центр
Tехнічна підтримка
- Допомога в налаштуванні та підборі
- Зацікавив товар?
Наш продавець проконсультує Вас.
- Характеристики
- Документація
- Відгуки (0)
| Бренд | Delta Electronics |
| Серія | VFD-F |
| SKU | VFD110F43A |
| Основна потужність | 11.0 кВт |
| Живлення на вході | 3x380 В |
| Кількість фаз/напруга на виході | 3x380 В |
| Mmax (1 min) | 110-130 % |
| Номінальний Струм | 24 A |
| Максимальна вихідна частота | 120 Гц |
| Ступінь захисту по IP | IP20 |
| ЕМС фільтр | Немає |
| Висота | 323 мм |
| Ширина | 200 мм |
| Глибина | 183 мм |
| Тормозний модуль | Є |
| Вбудований ПЛК | Немає |
| Вбудований ПІД | ПІД |
| Скалярний режим керування | Є |
| Векторний режим керування без енкодера | Немає |
| Лінійний закон управління U/f | Є |
Документація. Частотний перетворювач VFD-F 11.0кВт 3-ф/380 ( VFD110F43A )
Відгуки про товар
Відгуків поки немає. Будьте першим!
Щоб залишити відгук, будь ласка, увійдіть до системи.
ПОДІБНІ VFD110F43A ТОВАРИ
| Характеристики | |||||
|---|---|---|---|---|---|
| Бренд | Danfoss | INVT | Mitsubishi Electric | Schneider Electric | Veichi |
| Серія | ic2 | GD10 | FR-D | Altivar 310 | AC10 |
| Живлення на вході, В | 3x380 | 3x380 | 3x380 | 3x380 | 3x380 |
| Номінальний Струм, A | 2.2 | 2.5 | 2.2 | 2.5 | 3 |
| Ступінь захисту по IP | 20 | 20 | 20 | 20 | 20 |
| Гібридне живлення (AC/DC-Сонце) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Віддалене керування | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
На цій сторінці інформація про
Частотний перетворювач VFD-F 11.0кВт 3-ф/380 ( VFD110F43A )
з докладним описом технічних характеристик
.
Ви можете завантажити
документацію для VFD110F43A, серії VFD-F від виробника Delta Electronics
.
Купити VFD110F43A
і звернеться за технічною консультацією.
Наші Інженери допоможуть Вам обрати та купити
VFD110F43A тільки високої якості за доступними цінами. Гарантія.
VFD110F43A