VFD055E23A Частотний перетворювач VFD-E 5.5кВт 3-ф/220
sku: VFD055E23A
Ми зрадістю підбермо Вам аналог
Професійний підбір за тел. (093) 1701425
Бренд: Delta Electronics
Серія: VFD-E
Живлення на вході: 3x220 В
Номінальний Струм: 0 A
Ступінь захисту по IP: 20
Гібридне живлення (AC/DC-Сонце): 0
Віддалене керування: 0
Способи доставки та оплата
Новою Поштою до відділення або курєром за адресою
Безготівкова оплата
Сервіс та Гарантія
- Гарантія 24 місяці
- Повернення товару впродовж 14 днів
- Офіційний Сервісний центр
Tехнічна підтримка
- Допомога в налаштуванні та підборі
- Зацікавив товар?
Наш продавець проконсультує Вас.
- Характеристики
- Документація
- Відгуки (0)
| Бренд | Delta Electronics |
| Серія | VFD-E |
| SKU | VFD055E23A |
| Основна потужність | 5.5 кВт |
| Живлення на вході | 3x220 В |
| Кількість фаз/напруга на виході | 3x220 В |
| Mmax (1 min) | 150 % |
| Максимальна вихідна частота | 600 Гц |
| Ступінь захисту по IP | IP20 |
| ЕМС фільтр | Є |
| Вбудований ПЛК | Є |
| Вбудований ПІД | ПІД |
| Скалярний режим керування | Є |
| Векторний режим керування без енкодера | Є |
| Векторний режим керування з енкодером | EME-PG01 |
| Лінійний закон управління U/f | Є |
| Квадратичний закон управління U/f2 | Є |
| Виносний термінал керування | Немає |
| Базова панель програмування | KPE-LE02 |
| Розширена панель програмування | FVD-PU06 |
Документація. Частотний перетворювач VFD-E 5.5кВт 3-ф/220 ( VFD055E23A )
Відгуки про товар
Відгуків поки немає. Будьте першим!
Щоб залишити відгук, будь ласка, увійдіть до системи.
ПОДІБНІ VFD055E23A ТОВАРИ
| Характеристики | |||||
|---|---|---|---|---|---|
| Бренд | Danfoss | INVT | Mitsubishi Electric | Schneider Electric | Veichi |
| Серія | ic2 | GD27 | FR-D | Altivar 310 | AC01 |
| Живлення на вході, В | 3x380 | 3x380 | 3x380 | 3x380 | 3x380 |
| Номінальний Струм, A | 12 | 13 | 12 | 12.6 | 13 |
| Ступінь захисту по IP | 20 | 20 | 20 | 20 | 20 |
| Гібридне живлення (AC/DC-Сонце) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Віддалене керування | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
На цій сторінці інформація про
Частотний перетворювач VFD-E 5.5кВт 3-ф/220 ( VFD055E23A )
з докладним описом технічних характеристик
.
Ви можете завантажити
документацію для VFD055E23A, серії VFD-E від виробника Delta Electronics
.
Купити VFD055E23A
і звернеться за технічною консультацією.
Наші Інженери допоможуть Вам обрати та купити
VFD055E23A тільки високої якості за доступними цінами. Гарантія.
VFD055E23A