VFD055C43E Частотний перетворювач VFD-C2000 5.5кВт 3-ф/380
sku: VFD055C43E
Є в наявності
37 834 грн
Бренд: Delta Electronics
Серія: VFD-C2000
Живлення на вході: 3x380 В
Номінальний Струм: 11 A
Ступінь захисту по IP: 20
Гібридне живлення (AC/DC-Сонце): 0
Віддалене керування: 1
Способи доставки та оплата
Новою Поштою до відділення або курєром за адресою
Безготівкова оплата
Сервіс та Гарантія
- Гарантія 24 місяці
- Повернення товару впродовж 14 днів
- Офіційний Сервісний центр
Tехнічна підтримка
- Допомога в налаштуванні та підборі
- Зацікавив товар?
Наш продавець проконсультує Вас.
- Характеристики
- Документація
- Відгуки (3)
| Бренд | Delta Electronics |
| Серія | VFD-C2000 |
| SKU | VFD055C43E |
| Основна потужність | 5.5 кВт |
| Живлення на вході | 3x380 В |
| Кількість фаз/напруга на виході | 3x380 В |
| Mmax (1 min) | 150 % |
| Номінальний Струм | 11 A |
| Максимальна вихідна частота | 600 Гц |
| Ступінь захисту по IP | IP20 |
| ЕМС фільтр | Є |
| Висота | 250 мм |
| Ширина | 130 мм |
| Глибина | 170 мм |
| Тормозний модуль | Є |
| Вбудований ПЛК | Є |
| Вбудований ПІД | ПІД |
| Скалярний режим керування | Є |
| Векторний режим керування без енкодера | Є |
| Векторний режим керування з енкодером | Опція |
Документація. Частотний перетворювач VFD-C2000 5.5кВт 3-ф/380 ( VFD055C43E )
Відгуки про товар
3
�
Андрій В.
Взяли цей перетворювач для апгрейду старого обладнання. Все підійшло, система запрацювала стабільніше. Хороший вибір для загальних задач.
�
Сергій К.
Брав цей частотник для одного об'єкту, треба було терміново. приїхав норм, підключив без затупів. розміри дозволили в шафу влізти. в цілому ок, працює, нарікань поки немає)
�
Олег П.
Замовляли частотник, прийшов швидко. Налаштувати вдалося без проблем, інструкція зрозуміла. Двигун тепер працює як треба. Дякую магазину за оперативність.
Щоб залишити відгук, будь ласка, увійдіть до системи.
ПОДІБНІ VFD055C43E ТОВАРИ
| Характеристики | |||||
|---|---|---|---|---|---|
| Бренд | Danfoss | INVT | Mitsubishi Electric | Schneider Electric | Veichi |
| Серія | ic2 | GD10 | FR-D | Altivar 310 | AC10 |
| Живлення на вході, В | 3x380 | 3x380 | 3x380 | 3x380 | 3x380 |
| Номінальний Струм, A | 2.2 | 2.5 | 2.2 | 2.5 | 3 |
| Ступінь захисту по IP | 20 | 20 | 20 | 20 | 20 |
| Гібридне живлення (AC/DC-Сонце) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Віддалене керування | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
На цій сторінці інформація про
Частотний перетворювач VFD-C2000 5.5кВт 3-ф/380 ( VFD055C43E )
з докладним описом технічних характеристик
.
Ви можете завантажити
документацію для VFD055C43E, серії VFD-C2000 від виробника Delta Electronics
.
Купити VFD055C43E
і звернеться за технічною консультацією.
Наші Інженери допоможуть Вам обрати та купити
VFD055C43E тільки високої якості за доступними цінами. Гарантія.
VFD055C43E