VFD037M23A Частотний перетворювач VFD-M 3.7кВт 3-ф/220
sku: VFD037M23A
Ми зрадістю підбермо Вам аналог
Професійний підбір за тел. (093) 1701425
Бренд: Delta Electronics
Серія: VFD-M
Живлення на вході: 3x220 В
Номінальний Струм: 17 A
Ступінь захисту по IP:
Гібридне живлення (AC/DC-Сонце): 0
Віддалене керування: 0
Способи доставки та оплата
Новою Поштою до відділення або курєром за адресою
Безготівкова оплата
Сервіс та Гарантія
- Гарантія 24 місяці
- Повернення товару впродовж 14 днів
- Офіційний Сервісний центр
Tехнічна підтримка
- Допомога в налаштуванні та підборі
- Зацікавив товар?
Наш продавець проконсультує Вас.
- Характеристики
- Документація
- Відгуки (0)
| Бренд | Delta Electronics |
| Серія | VFD-M |
| SKU | VFD037M23A |
| Основна потужність | 3.7 кВт |
| Живлення на вході | 3x220 В |
| Кількість фаз/напруга на виході | 3x220 В |
| Mmax (1 min) | 150 % |
| Номінальний Струм | 17 A |
| ЕМС фільтр | Є |
| Вбудований ПІД | ПІД |
| Скалярний режим керування | Є |
| Векторний режим керування без енкодера | Є |
| Лінійний закон управління U/f | Є |
| Квадратичний закон управління U/f2 | Є |
| Максимальна кількість фіксованих швидкостей | 0 |
| Число дискретних входів | 0 |
| Кількість дискретних (транзисторних) виходів | 0 |
| Гібридне живлення (AC/DC-Сонце) | Ні |
| Віддалене керування | Ні |
Документація. Частотний перетворювач VFD-M 3.7кВт 3-ф/220 ( VFD037M23A )
Відгуки про товар
Відгуків поки немає. Будьте першим!
Щоб залишити відгук, будь ласка, увійдіть до системи.
ПОДІБНІ VFD037M23A ТОВАРИ
| Характеристики | |||||
|---|---|---|---|---|---|
| Бренд | Danfoss | Mitsubishi Electric | Schneider Electric | Veichi | Danfoss |
| Серія | VLT 2800 | FR-D | Altivar 320 Solar | SI23 | VLT 2800 |
| Живлення на вході, В | 1x220 | 3x380 | 3x220 | 1x220 | 1x220 |
| Номінальний Струм, A | 16 | 8 | 13 | 16 | 16 |
| Ступінь захисту по IP | 20 | 20 | 20 | 20 | 20 |
| Гібридне живлення (AC/DC-Сонце) | 0 | 0 | 1 | 1 | 0 |
| Віддалене керування | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
На цій сторінці інформація про
Частотний перетворювач VFD-M 3.7кВт 3-ф/220 ( VFD037M23A )
з докладним описом технічних характеристик
.
Ви можете завантажити
документацію для VFD037M23A, серії VFD-M від виробника Delta Electronics
.
Купити VFD037M23A
і звернеться за технічною консультацією.
Наші Інженери допоможуть Вам обрати та купити
VFD037M23A тільки високої якості за доступними цінами. Гарантія.
VFD037M23A