VFD007C43A Частотний перетворювач VFD-C2000 0.7кВт 3-ф/380
sku: VFD007C43A
Є в наявності
22 363 грн
Бренд: Delta Electronics
Серія: VFD-C2000
Живлення на вході: 3x380 В
Номінальний Струм: 2.9 A
Ступінь захисту по IP: 20
Гібридне живлення (AC/DC-Сонце): 0
Віддалене керування: 1
Способи доставки та оплата
Новою Поштою до відділення або курєром за адресою
Безготівкова оплата
Сервіс та Гарантія
- Гарантія 24 місяці
- Повернення товару впродовж 14 днів
- Офіційний Сервісний центр
Tехнічна підтримка
- Допомога в налаштуванні та підборі
- Зацікавив товар?
Наш продавець проконсультує Вас.
- Характеристики
- Документація
- Відгуки (1)
| Бренд | Delta Electronics |
| Серія | VFD-C2000 |
| SKU | VFD007C43A |
| Основна потужність | 0.7 кВт |
| Живлення на вході | 3x380 В |
| Кількість фаз/напруга на виході | 3x380 В |
| Mmax (1 min) | 150 % |
| Номінальний Струм | 2.9 A |
| Максимальна вихідна частота | 600 Гц |
| Ступінь захисту по IP | IP20 |
| ЕМС фільтр | Немає |
| Висота | 250 мм |
| Ширина | 130 мм |
| Глибина | 170 мм |
| Тормозний модуль | Є |
| Вбудований ПЛК | Є |
| Вбудований ПІД | ПІД |
| Скалярний режим керування | Є |
| Векторний режим керування без енкодера | Є |
| Векторний режим керування з енкодером | Опція |
Документація. Частотний перетворювач VFD-C2000 0.7кВт 3-ф/380 ( VFD007C43A )
Відгуки про товар
1
�
Сергій К.
Поставили цей частотник Delta VFD-C2000 на невеликий конвеєр, де треба було точно тримати швидкість. Можу сказати, що для 0.7кВт він дуже навіть функціональний. Векторне керування працює адекватно, мотор тримає оберти стабільно навіть під навантаженням. А ще, що сподобалось, так це вбудований ПЛК – дозволило трохи спростити схему і не ставити окремий міні-контролер для базових задач. Габарити теж порадували, в шафі місця не так багато займає. Порадувала наявність вбудованого гальмівного модуля. Зв'язок по RS485 налаштували без проблем, все ок)
Щоб залишити відгук, будь ласка, увійдіть до системи.
ПОДІБНІ VFD007C43A ТОВАРИ
| Характеристики | |||||
|---|---|---|---|---|---|
| Бренд | Danfoss | INVT | Mitsubishi Electric | Schneider Electric | Veichi |
| Серія | Micro Drive FC51 | GD10 | FR-D | Altivar 12 | AC01 |
| Живлення на вході, В | 1x220 | 1x220 | 1x220 | 1x220 | 1x220 |
| Номінальний Струм, A | 4.2 | 4.2 | 4.2 | 4.2 | 4 |
| Ступінь захисту по IP | 20 | 20 | 20 | 20 | 20 |
| Гібридне живлення (AC/DC-Сонце) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Віддалене керування | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
На цій сторінці інформація про
Частотний перетворювач VFD-C2000 0.7кВт 3-ф/380 ( VFD007C43A )
з докладним описом технічних характеристик
.
Ви можете завантажити
документацію для VFD007C43A, серії VFD-C2000 від виробника Delta Electronics
.
Купити VFD007C43A
і звернеться за технічною консультацією.
Наші Інженери допоможуть Вам обрати та купити
VFD007C43A тільки високої якості за доступними цінами. Гарантія.
VFD007C43A