DOP-AS57BSTD Операторська панель Delta Electonics 5.7in графічна/сенсорна 320x240 пікс
Є в наявності
sku: DOP-AS57BSTD
Тип панелі: графическая
Діагональ: 5.7 дюйм
- Документація
- Відгуки (1)
| Бренд | Delta Electronics |
| Серія | DOPA |
| sku | DOP-AS57BSTD |
| Заміна (Якщо знята з виробництва) | DOP-B03S211 |
| Тип панелі | графическая |
| Тип матриці | монохромной STN с LED подсветкой (8 градаций синего) |
| Діагональ | 5.7 дюйм |
| Колірність | ч/б |
| Ширина | 320 мм |
| Висота | 240 мм |
| Протокол | Modbus |
| USB-порт | host |
| Передача кольору | 8 градаций синего |
Документація. Операторська панель Delta Electonics 5.7in графічна/сенсорна 320x240 пікс ( DOP-AS57BSTD )
Відгуки про товар
1
�
Олександр, інженер-автоматник
Щоб залишити відгук, будь ласка, увійдіть до системи.
ПОДІБНІ DOP-AS57BSTD ТОВАРИ
| Характеристики | |||||
|---|---|---|---|---|---|
| Серія | GT10 | XBT | DOPA | DOPA | DOPA |
| Тип панелі | графическая | текстовая | графическая | графическая | графическая |
| Діагональ, дюйм | 3.7 | 2.5 | 5.7 | 5.7 | 5.7 |
На цій сторінці інформація про