DOP-AS35THTD Операторська панель Delta Electonics 3.5in графічна/сенсорна 320x240 пікс
Є в наявності
sku: DOP-AS35THTD
Є в наявності
Бренд: Delta Electronics
Серія: DOPA
Тип панелі: графическая
Діагональ: 3.5 дюйм
- Документація
- Відгуки (2)
| Бренд | Delta Electronics |
| Серія | DOPA |
| sku | DOP-AS35THTD |
| Заміна (Якщо знята з виробництва) | DOP-B03S211 |
| Тип панелі | графическая |
| Тип матриці | TFT |
| Діагональ | 3.5 дюйм |
| Колірність | 65536 |
| Ширина | 320 мм |
| Висота | 240 мм |
| кількість портів | 3 |
| Інтерфейс | RS232; RS422; RS485 |
| Протокол | Modbus |
| USB-порт | host, client |
Документація. Операторська панель Delta Electonics 3.5in графічна/сенсорна 320x240 пікс ( DOP-AS35THTD )
Відгуки про товар
2
�
Сашко
�
Олег К.
Щоб залишити відгук, будь ласка, увійдіть до системи.
ПОДІБНІ DOP-AS35THTD ТОВАРИ
| Характеристики | |||||
|---|---|---|---|---|---|
| Бренд | Mitsubishi Electric | Schneider Electric | Siemens | Siemens | Siemens |
| Серія | GT15 | STU | Basic | Basic | Basic |
| Діагональ, дюйм | 5.7 | 3.5 | 4.3 | 7 | 7 |
На цій сторінці інформація про