195N1110 Частотний перетворювач VLT 2800 11.0кВт 3-ф/380
sku: 195N1110
Є в наявності
104 545 грн
Бренд: Danfoss
Серія: VLT 2800
Живлення на вході: 3x380 В
Номінальний Струм: 24 A
Ступінь захисту по IP: 20
Гібридне живлення (AC/DC-Сонце): 0
Віддалене керування: 0
Способи доставки та оплата
Новою Поштою до відділення або курєром за адресою
Безготівкова оплата
Сервіс та Гарантія
- Гарантія 24 місяці
- Повернення товару впродовж 14 днів
- Офіційний Сервісний центр
Tехнічна підтримка
- Допомога в налаштуванні та підборі
- Зацікавив товар?
Наш продавець проконсультує Вас.
- Характеристики
- Документація
- Відгуки (1)
| Бренд | Danfoss |
| Серія | VLT 2800 |
| SKU | 195N1110 |
| Основна потужність | 11.0 кВт |
| Живлення на вході | 3x380 В |
| Кількість фаз/напруга на виході | 3x380 В |
| Mmax (1 min) | 160-200 % |
| Номінальний Струм | 24 A |
| Максимальна вихідна частота | 1000 Гц |
| Ступінь захисту по IP | IP20 |
| ЕМС фільтр | Є |
| Тормозний модуль | Є |
| Вбудований ПЛК | Немає |
| Вбудований ПІД | ПІД |
| Скалярний режим керування | Є |
| Векторний режим керування без енкодера | Є |
| Лінійний закон управління U/f | Є |
| Квадратичний закон управління U/f2 | Є |
| Виносний термінал керування | - |
| Базова панель програмування | LCP 2 |
Документація. Частотний перетворювач VLT 2800 11.0кВт 3-ф/380 ( 195N1110 )
Відгуки про товар
1
�
Олексій, інженер з обслуговування
Давно працюємо з Danfoss, VLT 2800 серія – це як стара добра робоча конячка. Взяли на заміну такого ж, що відпрацював вже років 15 на вентиляції в цеху. 11 кВт, 380В, все як було. Підключили швидко, налаштування стандартні, ПІД-регулятор одразу тримає параметри як треба. Гальмуючий модуль вбудований, що зручно. Головне, що надійно. Працює собі і не морочить голову. хороший частотник)
Щоб залишити відгук, будь ласка, увійдіть до системи.
ПОДІБНІ 195N1110 ТОВАРИ
| Характеристики | |||||
|---|---|---|---|---|---|
| Бренд | Delta Electronics | INVT | Mitsubishi Electric | Schneider Electric | Veichi |
| Серія | VFD-EL | GD10 | FR-D | Altivar 310 | AC10 |
| Живлення на вході, В | 3x380 | 3x380 | 3x380 | 3x380 | 3x380 |
| Номінальний Струм, A | 2.5 | 2.5 | 2.2 | 2.5 | 3 |
| Ступінь захисту по IP | 20 | 20 | 20 | 20 | 20 |
| Гібридне живлення (AC/DC-Сонце) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Віддалене керування | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
На цій сторінці інформація про
Частотний перетворювач VLT 2800 11.0кВт 3-ф/380 ( 195N1110 )
з докладним описом технічних характеристик
.
Ви можете завантажити
документацію для 195N1110, серії VLT 2800 від виробника Danfoss
.
Купити 195N1110
і звернеться за технічною консультацією.
Наші Інженери допоможуть Вам обрати та купити
195N1110 тільки високої якості за доступними цінами. Гарантія.
195N1110