195N1014 Частотний перетворювач VLT 2800 0.7кВт 3-ф/380
sku: 195N1014
Є в наявності
36 193 грн
Бренд: Danfoss
Серія: VLT 2800
Живлення на вході: 3x380 В
Номінальний Струм: 2.1 A
Ступінь захисту по IP: 20
Гібридне живлення (AC/DC-Сонце): 0
Віддалене керування: 0
Способи доставки та оплата
Новою Поштою до відділення або курєром за адресою
Безготівкова оплата
Сервіс та Гарантія
- Гарантія 24 місяці
- Повернення товару впродовж 14 днів
- Офіційний Сервісний центр
Tехнічна підтримка
- Допомога в налаштуванні та підборі
- Зацікавив товар?
Наш продавець проконсультує Вас.
- Характеристики
- Документація
- Відгуки (1)
| Бренд | Danfoss |
| Серія | VLT 2800 |
| SKU | 195N1014 |
| Основна потужність | 0.7 кВт |
| Живлення на вході | 3x380 В |
| Кількість фаз/напруга на виході | 3x380 В |
| Mmax (1 min) | 160-200 % |
| Номінальний Струм | 2.1 A |
| Максимальна вихідна частота | 1000 Гц |
| Ступінь захисту по IP | IP20 |
| ЕМС фільтр | Є |
| Тормозний модуль | Є |
| Вбудований ПЛК | Немає |
| Вбудований ПІД | ПІД |
| Скалярний режим керування | Є |
| Векторний режим керування без енкодера | Є |
| Лінійний закон управління U/f | Є |
| Квадратичний закон управління U/f2 | Є |
| Виносний термінал керування | - |
| Базова панель програмування | LCP 2 |
Документація. Частотний перетворювач VLT 2800 0.7кВт 3-ф/380 ( 195N1014 )
Відгуки про товар
1
�
Олексій В.
Давно працюю з Danfoss, і VLT 2800 0.7кВт не підвів. Ставили на невелику вентиляцію в цеху, де 3-фазний двигун. Що сподобалось — вже є вбудований ЕМС фільтр, це знімає головний біль з наведеннями. PID-регулятор класно тримає задані параметри по тиску. Підключення RS485 теж важливе для нашої системи. Як завжди, надійний роботяга, працює стабільно. Для 0.7 кВт мотору саме те що треба.
Щоб залишити відгук, будь ласка, увійдіть до системи.
ПОДІБНІ 195N1014 ТОВАРИ
| Характеристики | |||||
|---|---|---|---|---|---|
| Бренд | Delta Electronics | INVT | Mitsubishi Electric | Schneider Electric | Veichi |
| Серія | VFD-EL | GD10 | FR-D | Altivar 12 | AC01 |
| Живлення на вході, В | 1x220 | 1x220 | 1x220 | 1x220 | 1x220 |
| Номінальний Струм, A | 4.2 | 4.2 | 4.2 | 4.2 | 4 |
| Ступінь захисту по IP | 20 | 20 | 20 | 20 | 20 |
| Гібридне живлення (AC/DC-Сонце) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Віддалене керування | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
На цій сторінці інформація про
Частотний перетворювач VLT 2800 0.7кВт 3-ф/380 ( 195N1014 )
з докладним описом технічних характеристик
.
Ви можете завантажити
документацію для 195N1014, серії VLT 2800 від виробника Danfoss
.
Купити 195N1014
і звернеться за технічною консультацією.
Наші Інженери допоможуть Вам обрати та купити
195N1014 тільки високої якості за доступними цінами. Гарантія.
195N1014