134F0389 Частотний перетворювач FC-102 200.0кВт 3-ф/380
Способи доставки та оплата
Новою Поштою до відділення або курєром за адресою
Безготівкова оплата
Сервіс та Гарантія
- Гарантія 24 місяці
- Повернення товару впродовж 14 днів
- Офіційний Сервісний центр
Tехнічна підтримка
- Допомога в налаштуванні та підборі
- Зацікавив товар?
Наш продавець проконсультує Вас.
- Характеристики
- Документація
- Відгуки (1)
| Бренд | Danfoss |
| Серія | FC-102 |
| SKU | 134F0389 |
| SKU2 | FC-102N200T4E20H2XGCXXXSXXXXAXBXCXXXXDX |
| Основна потужність | 200.0 кВт |
| Живлення на вході | 3x380 В |
| Кількість фаз/напруга на виході | 3x380 В |
| Mmax (1 min) | 150 % |
| Номінальний Струм | 395 A |
| Ступінь захисту по IP | IPIP |
| ЕМС фільтр | Є |
| Висота | 350 мм |
| Ширина | 1122 мм |
| Глибина | 375 мм |
| Скалярний режим керування | Є |
| Векторний режим керування без енкодера | Є |
| Лінійний закон управління U/f | Є |
| Квадратичний закон управління U/f2 | Є |
| Гібридне живлення (AC/DC-Сонце) | Ні |
| Віддалене керування | Ні |
Документація. Частотний перетворювач FC-102 200.0кВт 3-ф/380 ( 134F0389 )
Відгуки про товар
1Олег К.
Наш відділ вже не перший рік працює з частотниками Danfoss, зокрема ця модель, FC-102 на 200 кВт, відмінно себе показала для великих вентиляційних систем. Підключали до 380В, все чітко. Особливо цінно, що є векторне керування, для таких потужностей це не примха, а необхідність, щоб контролювати двигун точно, без зайвих ривків. І ЕМС-фільтр вбудований – це великий плюс, бо в цеху і так багато перешкод. Взагалі, Danfoss завжди дає впевненість в надійності, в нас вони роками працюють без питань. Регулюємо подачу повітря в системі, без перевантажень, все працює тихо і плавно, що для нашого виробництва важливо.
Щоб залишити відгук, будь ласка, увійдіть до системи.
ПОДІБНІ 134F0389 ТОВАРИ
| Характеристики | |||||
|---|---|---|---|---|---|
| Бренд | Delta Electronics | INVT | Mitsubishi Electric | Schneider Electric | Veichi |
| Серія | VFD-EL | GD10 | FR-D | Altivar 310 | AC10 |
| Живлення на вході, В | 3x380 | 3x380 | 3x380 | 3x380 | 3x380 |
| Номінальний Струм, A | 2.5 | 2.5 | 2.2 | 2.5 | 3 |
| Ступінь захисту по IP | 20 | 20 | 20 | 20 | 20 |
| Гібридне живлення (AC/DC-Сонце) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Віддалене керування | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |