131N0221 Частотний перетворювач FC-101 90.0кВт 3-ф/380
sku: 131N0221
Є в наявності
470 276 грн
Бренд: Danfoss
Серія: FC-101
Живлення на вході: 3x380 В
Номінальний Струм: 177 A
Ступінь захисту по IP: IP
Гібридне живлення (AC/DC-Сонце): 0
Віддалене керування: 0
Способи доставки та оплата
Новою Поштою до відділення або курєром за адресою
Безготівкова оплата
Сервіс та Гарантія
- Гарантія 24 місяці
- Повернення товару впродовж 14 днів
- Офіційний Сервісний центр
Tехнічна підтримка
- Допомога в налаштуванні та підборі
- Зацікавив товар?
Наш продавець проконсультує Вас.
- Характеристики
- Документація
- Відгуки (1)
| Бренд | Danfoss |
| Серія | FC-101 |
| SKU | 131N0221 |
| SKU2 | FC-101P90KT4E5AH2XAXXXXSXXXXAXBXCXXXXDX |
| Основна потужність | 90.0 кВт |
| Живлення на вході | 3x380 В |
| Кількість фаз/напруга на виході | 3x380 В |
| Mmax (1 min) | 150 % |
| Номінальний Струм | 177 A |
| Ступінь захисту по IP | IPIP |
| ЕМС фільтр | Є |
| Скалярний режим керування | Є |
| Векторний режим керування без енкодера | Є |
| Лінійний закон управління U/f | Є |
| Квадратичний закон управління U/f2 | Є |
| Гібридне живлення (AC/DC-Сонце) | Ні |
| Віддалене керування | Ні |
Документація. Частотний перетворювач FC-101 90.0кВт 3-ф/380 ( 131N0221 )
Відгуки про товар
1
�
Олег К.
Поставили цей частотник Danfoss FC-101 на насосну станцію, потужність 90 кВт. Двигун запускається м'яко, без ривків, дуже плавно регулюється подача. Контроль векторний без проблем, налаштували швидко. Для наших об'ємів 177А по входу це те що треба. Фільтр ЕМС вбудований — це великий плюс, менше клопоту з зовнішніми. Схема керування проста, хоча функціоналу вистачає. Надійний апарат, як завжди від Danfoss.
Щоб залишити відгук, будь ласка, увійдіть до системи.
ПОДІБНІ 131N0221 ТОВАРИ
| Характеристики | |||||
|---|---|---|---|---|---|
| Бренд | Delta Electronics | INVT | Mitsubishi Electric | Schneider Electric | Veichi |
| Серія | VFD-EL | GD10 | FR-D | Altivar 310 | AC10 |
| Живлення на вході, В | 3x380 | 3x380 | 3x380 | 3x380 | 3x380 |
| Номінальний Струм, A | 2.5 | 2.5 | 2.2 | 2.5 | 3 |
| Ступінь захисту по IP | 20 | 20 | 20 | 20 | 20 |
| Гібридне живлення (AC/DC-Сонце) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Віддалене керування | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
На цій сторінці інформація про
Частотний перетворювач FC-101 90.0кВт 3-ф/380 ( 131N0221 )
з докладним описом технічних характеристик
.
Ви можете завантажити
документацію для 131N0221, серії FC-101 від виробника Danfoss
.
Купити 131N0221
і звернеться за технічною консультацією.
Наші Інженери допоможуть Вам обрати та купити
131N0221 тільки високої якості за доступними цінами. Гарантія.
131N0221