131N0191 Частотний перетворювач FC-101 11.0кВт 3-ф/380
Способи доставки та оплата
Новою Поштою до відділення або курєром за адресою
Безготівкова оплата
Сервіс та Гарантія
- Гарантія 24 місяці
- Повернення товару впродовж 14 днів
- Офіційний Сервісний центр
Tехнічна підтримка
- Допомога в налаштуванні та підборі
- Зацікавив товар?
Наш продавець проконсультує Вас.
- Характеристики
- Документація
- Відгуки (2)
| Бренд | Danfoss |
| Серія | FC-101 |
| SKU | 131N0191 |
| SKU2 | FC-101P11KT4E5BH2XAXXXXSXXXXAXBXCXXXXDX |
| Основна потужність | 11.0 кВт |
| Живлення на вході | 3x380 В |
| Кількість фаз/напруга на виході | 3x380 В |
| Mmax (1 min) | 150 % |
| Номінальний Струм | 23 A |
| Ступінь захисту по IP | IPIP |
| ЕМС фільтр | Є |
| Скалярний режим керування | Є |
| Векторний режим керування без енкодера | Є |
| Лінійний закон управління U/f | Є |
| Квадратичний закон управління U/f2 | Є |
| Гібридне живлення (AC/DC-Сонце) | Ні |
| Віддалене керування | Ні |
Документація. Частотний перетворювач FC-101 11.0кВт 3-ф/380 ( 131N0191 )
Відгуки про товар
2Сергій Петрович
Взяли на заміну старого частотника, який здох. FC-101, 11 кВт, фірма Danfoss, що вже саме по собі говорить. Працює з насосом, напруга 380В. Вже місяць стоїть, жодних питань. Ставити було не складно, клеми зручні. Движок тихенько гуде, а не смикається як раніше. норм апарат )
Олег, інженер-налагоджувальник
Ставили цей Danfoss FC-101 на вентиляцію в цеху. 11 кВт, 380В, все як треба. Завжди довіряв Danfoss для систем ОВіК. Пуск вентилятора дуже плавний, без ривків, чутно що двигун працює легше. З фільтром ЕМС немає проблем з наводками на інші прилади. Режим векторного керування без енкодера працює стабільно, дає гарний ККД. Все по-скандинавськи чітко. Варіант для тих, хто не хоче морочитись з налаштуваннями.
Щоб залишити відгук, будь ласка, увійдіть до системи.
ПОДІБНІ 131N0191 ТОВАРИ
| Характеристики | |||||
|---|---|---|---|---|---|
| Бренд | Delta Electronics | INVT | Mitsubishi Electric | Schneider Electric | Veichi |
| Серія | VFD-EL | GD10 | FR-D | Altivar 310 | AC10 |
| Живлення на вході, В | 3x380 | 3x380 | 3x380 | 3x380 | 3x380 |
| Номінальний Струм, A | 2.5 | 2.5 | 2.2 | 2.5 | 3 |
| Ступінь захисту по IP | 20 | 20 | 20 | 20 | 20 |
| Гібридне живлення (AC/DC-Сонце) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Віддалене керування | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |