131N0188 Частотний перетворювач FC-101 5.5кВт 3-ф/380
sku: 131N0188
Є в наявності
67 070 грн
Бренд: Danfoss
Серія: FC-101
Живлення на вході: 3x380 В
Номінальний Струм: 12 A
Ступінь захисту по IP: IP
Гібридне живлення (AC/DC-Сонце): 0
Віддалене керування: 0
Способи доставки та оплата
Новою Поштою до відділення або курєром за адресою
Безготівкова оплата
Сервіс та Гарантія
- Гарантія 24 місяці
- Повернення товару впродовж 14 днів
- Офіційний Сервісний центр
Tехнічна підтримка
- Допомога в налаштуванні та підборі
- Зацікавив товар?
Наш продавець проконсультує Вас.
- Характеристики
- Документація
- Відгуки (1)
| Бренд | Danfoss |
| Серія | FC-101 |
| SKU | 131N0188 |
| SKU2 | FC-101P5K5T4E5AH3XAXXXXSXXXXAXBXCXXXXDX |
| Основна потужність | 5.5 кВт |
| Живлення на вході | 3x380 В |
| Кількість фаз/напруга на виході | 3x380 В |
| Mmax (1 min) | 150 % |
| Номінальний Струм | 12 A |
| Ступінь захисту по IP | IPIP |
| ЕМС фільтр | Є |
| Скалярний режим керування | Є |
| Векторний режим керування без енкодера | Є |
| Лінійний закон управління U/f | Є |
| Квадратичний закон управління U/f2 | Є |
| Гібридне живлення (AC/DC-Сонце) | Ні |
| Віддалене керування | Ні |
Документація. Частотний перетворювач FC-101 5.5кВт 3-ф/380 ( 131N0188 )
Відгуки про товар
1
�
Олексій В.
Нещодавно поставив цей частотник Danfoss FC-101 на об'єкті для керування вентилятором в системі HVAC. Потужність 5.5 кВт, вхід 380В, все як треба. Раніше були проблеми з плавним пуском і регулюванням повітряного потоку, а тепер все чітко. Особливо порадував вбудований ЕМС фільтр, це важливо для сумісності з іншим обладнанням. Працює стабільно, векторне керування без енкодера дуже допомагає точно налаштувати оберти. Danfoss завжди був надійним, і ця модель не підкачала. Думаю, ще один такий же замовлю для насосної станції.
Щоб залишити відгук, будь ласка, увійдіть до системи.
ПОДІБНІ 131N0188 ТОВАРИ
| Характеристики | |||||
|---|---|---|---|---|---|
| Бренд | Delta Electronics | INVT | Mitsubishi Electric | Schneider Electric | Veichi |
| Серія | VFD-EL | GD10 | FR-D | Altivar 310 | AC10 |
| Живлення на вході, В | 3x380 | 3x380 | 3x380 | 3x380 | 3x380 |
| Номінальний Струм, A | 2.5 | 2.5 | 2.2 | 2.5 | 3 |
| Ступінь захисту по IP | 20 | 20 | 20 | 20 | 20 |
| Гібридне живлення (AC/DC-Сонце) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Віддалене керування | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
На цій сторінці інформація про
Частотний перетворювач FC-101 5.5кВт 3-ф/380 ( 131N0188 )
з докладним описом технічних характеристик
.
Ви можете завантажити
документацію для 131N0188, серії FC-101 від виробника Danfoss
.
Купити 131N0188
і звернеться за технічною консультацією.
Наші Інженери допоможуть Вам обрати та купити
131N0188 тільки високої якості за доступними цінами. Гарантія.
131N0188