131N0184 Частотний перетворювач FC-101 3.0кВт 3-ф/380
sku: 131N0184
Є в наявності
54 938 грн
Бренд: Danfoss
Серія: FC-101
Живлення на вході: 3x380 В
Номінальний Струм: 7.2 A
Ступінь захисту по IP: IP
Гібридне живлення (AC/DC-Сонце): 0
Віддалене керування: 0
Способи доставки та оплата
Новою Поштою до відділення або курєром за адресою
Безготівкова оплата
Сервіс та Гарантія
- Гарантія 24 місяці
- Повернення товару впродовж 14 днів
- Офіційний Сервісний центр
Tехнічна підтримка
- Допомога в налаштуванні та підборі
- Зацікавив товар?
Наш продавець проконсультує Вас.
- Характеристики
- Документація
- Відгуки (1)
| Бренд | Danfoss |
| Серія | FC-101 |
| SKU | 131N0184 |
| SKU2 | FC-101P3K0T4E5AH3XAXXXXSXXXXAXBXCXXXXDX |
| Основна потужність | 3.0 кВт |
| Живлення на вході | 3x380 В |
| Кількість фаз/напруга на виході | 3x380 В |
| Mmax (1 min) | 150 % |
| Номінальний Струм | 7.2 A |
| Ступінь захисту по IP | IPIP |
| ЕМС фільтр | Є |
| Скалярний режим керування | Є |
| Векторний режим керування без енкодера | Є |
| Лінійний закон управління U/f | Є |
| Квадратичний закон управління U/f2 | Є |
| Гібридне живлення (AC/DC-Сонце) | Ні |
| Віддалене керування | Ні |
Документація. Частотний перетворювач FC-101 3.0кВт 3-ф/380 ( 131N0184 )
Відгуки про товар
1
�
Олександр П.
Взяли цей частотник Danfoss FC-101 на 3 кВт для системи вентиляції на об'єкті. Вхід 3x380, вихід теж 380, все чітко підійшло. Працює стабільно, є скалярне та векторне керування, що важливо для точного регулювання обертів вентилятора. Вбудований ЕМС фільтр теж плюс, не конфліктує з іншим обладнанням. З Danfoss завжди впевнений в якості. Для вентиляції чи насосів - саме те
Щоб залишити відгук, будь ласка, увійдіть до системи.
ПОДІБНІ 131N0184 ТОВАРИ
| Характеристики | |||||
|---|---|---|---|---|---|
| Бренд | Delta Electronics | INVT | Mitsubishi Electric | Schneider Electric | Veichi |
| Серія | VFD-EL | GD10 | FR-D | Altivar 310 | AC10 |
| Живлення на вході, В | 3x380 | 3x380 | 3x380 | 3x380 | 3x380 |
| Номінальний Струм, A | 2.5 | 2.5 | 2.2 | 2.5 | 3 |
| Ступінь захисту по IP | 20 | 20 | 20 | 20 | 20 |
| Гібридне живлення (AC/DC-Сонце) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Віддалене керування | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
На цій сторінці інформація про
Частотний перетворювач FC-101 3.0кВт 3-ф/380 ( 131N0184 )
з докладним описом технічних характеристик
.
Ви можете завантажити
документацію для 131N0184, серії FC-101 від виробника Danfoss
.
Купити 131N0184
і звернеться за технічною консультацією.
Наші Інженери допоможуть Вам обрати та купити
131N0184 тільки високої якості за доступними цінами. Гарантія.
131N0184