131L9866 Частотний перетворювач FC-101 4.0кВт 3-ф/380
Способи доставки та оплата
Новою Поштою до відділення або курєром за адресою
Безготівкова оплата
Сервіс та Гарантія
- Гарантія 24 місяці
- Повернення товару впродовж 14 днів
- Офіційний Сервісний центр
Tехнічна підтримка
- Допомога в налаштуванні та підборі
- Зацікавив товар?
Наш продавець проконсультує Вас.
- Характеристики
- Документація
- Відгуки (2)
| Бренд | Danfoss |
| Серія | FC-101 |
| SKU | 131L9866 |
| SKU2 | FC-101P4K0T4E20H4XXCXXXSXXXXAXBXCXXXXDX |
| Основна потужність | 4.0 кВт |
| Живлення на вході | 3x380 В |
| Кількість фаз/напруга на виході | 3x380 В |
| Mmax (1 min) | 150 % |
| Номінальний Струм | 9 A |
| Ступінь захисту по IP | IPIP |
| ЕМС фільтр | Є |
| Скалярний режим керування | Є |
| Векторний режим керування без енкодера | Є |
| Лінійний закон управління U/f | Є |
| Квадратичний закон управління U/f2 | Є |
| Гібридне живлення (AC/DC-Сонце) | Ні |
| Віддалене керування | Ні |
Документація. Частотний перетворювач FC-101 4.0кВт 3-ф/380 ( 131L9866 )
Відгуки про товар
2Ігор П.
Купили цей частотник Danfoss FC-101 на 4кВт для насоса в агрофірмі. Досить швидко доставили. Нам потрібне було, щоб насос вмикався плавно і не було перевантажень в мережі. Електрик наш сказав, що Danfoss гарний варіант, тим більше є захист від перевантажень. Зараз двигун працює значно тихше, і ми спокійніші за обладнання. Все ок)
Олег К.
Брали Danfoss FC-101 на 4.0 кВт для модернізації системи вентиляції в цеху. Що сказати, якість відчувається одразу. Підключення 3х380В, видає теж 3х380В. Наявність векторного керування без енкодера це великий плюс, дозволяє точно налаштувати роботу двигуна. І ЕМС-фільтр вже вбудований, що зменшило клопоти з встановленням додаткового обладнання. Частотник працює рівно, без збоїв. До Danfoss взагалі питань немає, обладнання надійне.
Щоб залишити відгук, будь ласка, увійдіть до системи.
ПОДІБНІ 131L9866 ТОВАРИ
| Характеристики | |||||
|---|---|---|---|---|---|
| Бренд | Delta Electronics | INVT | Mitsubishi Electric | Schneider Electric | Veichi |
| Серія | VFD-EL | GD10 | FR-D | Altivar 310 | AC10 |
| Живлення на вході, В | 3x380 | 3x380 | 3x380 | 3x380 | 3x380 |
| Номінальний Струм, A | 2.5 | 2.5 | 2.2 | 2.5 | 3 |
| Ступінь захисту по IP | 20 | 20 | 20 | 20 | 20 |
| Гібридне живлення (AC/DC-Сонце) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Віддалене керування | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |