131F0426 Частотний перетворювач FC-102 11.0кВт 3-ф/380
sku: 131F0426
Є в наявності
111 072 грн
Бренд: Danfoss
Серія: FC-102
Живлення на вході: 3x380 В
Номінальний Струм: 24 A
Ступінь захисту по IP: IP
Гібридне живлення (AC/DC-Сонце): 0
Віддалене керування: 0
Способи доставки та оплата
Новою Поштою до відділення або курєром за адресою
Безготівкова оплата
Сервіс та Гарантія
- Гарантія 24 місяці
- Повернення товару впродовж 14 днів
- Офіційний Сервісний центр
Tехнічна підтримка
- Допомога в налаштуванні та підборі
- Зацікавив товар?
Наш продавець проконсультує Вас.
- Характеристики
- Документація
- Відгуки (1)
| Бренд | Danfoss |
| Серія | FC-102 |
| SKU | 131F0426 |
| SKU2 | FC-102P11KT4E20H2XGXXXXSXXXXAXBXCXXXXDX |
| Основна потужність | 11.0 кВт |
| Живлення на вході | 3x380 В |
| Кількість фаз/напруга на виході | 3x380 В |
| Mmax (1 min) | 150 % |
| Номінальний Струм | 24 A |
| Ступінь захисту по IP | IPIP |
| ЕМС фільтр | Є |
| Висота | 165 мм |
| Ширина | 399 мм |
| Глибина | 249 мм |
| Скалярний режим керування | Є |
| Векторний режим керування без енкодера | Є |
| Лінійний закон управління U/f | Є |
| Квадратичний закон управління U/f2 | Є |
| Гібридне живлення (AC/DC-Сонце) | Ні |
| Віддалене керування | Ні |
Документація. Частотний перетворювач FC-102 11.0кВт 3-ф/380 ( 131F0426 )
Відгуки про товар
1
�
Ігор Ковальчук
Ставили цей частотник Danfoss FC-102 на 11 кВт для системи вентиляції на виробництві. Що сказати, Danfoss є Danfoss. Надійно, як завжди. Важливо було мати векторне керування, щоб точно тримати задані оберти двигуна, і тут він справляється на всі 100. Вхідний струм 24А, по потужності 11 кВт, підійшов ідеально. Сподобалось, що вже вбудований ЕМС фільтр, менше клопоту з додатковим обладнанням. Загалом, для наших задач з контролю потоку повітря – саме те, що треба. Габарити норм, не велетень. Система тепер працює дуже стабільно, без ривків, як треба
Щоб залишити відгук, будь ласка, увійдіть до системи.
ПОДІБНІ 131F0426 ТОВАРИ
| Характеристики | |||||
|---|---|---|---|---|---|
| Бренд | Delta Electronics | INVT | Mitsubishi Electric | Schneider Electric | Veichi |
| Серія | VFD-EL | GD10 | FR-D | Altivar 310 | AC10 |
| Живлення на вході, В | 3x380 | 3x380 | 3x380 | 3x380 | 3x380 |
| Номінальний Струм, A | 2.5 | 2.5 | 2.2 | 2.5 | 3 |
| Ступінь захисту по IP | 20 | 20 | 20 | 20 | 20 |
| Гібридне живлення (AC/DC-Сонце) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Віддалене керування | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
На цій сторінці інформація про
Частотний перетворювач FC-102 11.0кВт 3-ф/380 ( 131F0426 )
з докладним описом технічних характеристик
.
Ви можете завантажити
документацію для 131F0426, серії FC-102 від виробника Danfoss
.
Купити 131F0426
і звернеться за технічною консультацією.
Наші Інженери допоможуть Вам обрати та купити
131F0426 тільки високої якості за доступними цінами. Гарантія.
131F0426