131B4215 Частотний перетворювач FC-102 4.0кВт 3-ф/380
Способи доставки та оплата
Новою Поштою до відділення або курєром за адресою
Безготівкова оплата
Сервіс та Гарантія
- Гарантія 24 місяці
- Повернення товару впродовж 14 днів
- Офіційний Сервісний центр
Tехнічна підтримка
- Допомога в налаштуванні та підборі
- Зацікавив товар?
Наш продавець проконсультує Вас.
- Характеристики
- Документація
- Відгуки (2)
| Бренд | Danfoss |
| Серія | FC-102 |
| SKU | 131B4215 |
| SKU2 | FC-102P4K0T4E20H2XGXXXXSXXXXAXBXCXXXXDX |
| Основна потужність | 4.0 кВт |
| Живлення на вході | 3x380 В |
| Кількість фаз/напруга на виході | 3x380 В |
| Mmax (1 min) | 150 % |
| Номінальний Струм | 10 A |
| Ступінь захисту по IP | IPIP |
| ЕМС фільтр | Є |
| Висота | 90 мм |
| Ширина | 268 мм |
| Глибина | 205 мм |
| Скалярний режим керування | Є |
| Векторний режим керування без енкодера | Є |
| Лінійний закон управління U/f | Є |
| Квадратичний закон управління U/f2 | Є |
| Гібридне живлення (AC/DC-Сонце) | Ні |
| Віддалене керування | Ні |
Документація. Частотний перетворювач FC-102 4.0кВт 3-ф/380 ( 131B4215 )
Відгуки про товар
2Сергій П.
Поставив Danfoss FC-102 4кВт на насосній, треба було плавно розганяти щоб гідроударів не було) З цим частотником тепер все ок. Розміри невеликі 268х90х205мм, вліз в щиток без танців з бубном. Є Modbus та RS485, якщо треба буде якось його підключити до загальної системи, але поки не плануємо. Головне, що движок на 4.0кВт тепер запускається плавно, мережу не садить. Загалом, хороший апарат
Олег К.
Брали цей частотник Danfoss FC-102 на 4 кВт для модернізації системи вентиляції на об'єкті. Що одразу сподобалося, так це вбудований ЕМС-фільтр, не треба було морочитися з додатковим монтажем. Управління векторне без енкодера працює стабільно, для наших потреб цього цілком вистачає. По Modbus RTU підключили до ПЛК без проблем, протокол стандартний, все злетіло з першого разу. Вхідний струм 10А, теж норм. Габарити дозволили встановити його в існуючу шафу без переробок. Все-таки Danfoss є Danfoss, якість комплектуючих відчувається. Режимів керування U/f теж вистачає, якщо що. Задоволений вибором.
Щоб залишити відгук, будь ласка, увійдіть до системи.
ПОДІБНІ 131B4215 ТОВАРИ
| Характеристики | |||||
|---|---|---|---|---|---|
| Бренд | Delta Electronics | INVT | Mitsubishi Electric | Schneider Electric | Veichi |
| Серія | VFD-EL | GD10 | FR-D | Altivar 310 | AC10 |
| Живлення на вході, В | 3x380 | 3x380 | 3x380 | 3x380 | 3x380 |
| Номінальний Струм, A | 2.5 | 2.5 | 2.2 | 2.5 | 3 |
| Ступінь захисту по IP | 20 | 20 | 20 | 20 | 20 |
| Гібридне живлення (AC/DC-Сонце) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Віддалене керування | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |