131B4214 Частотний перетворювач FC-102 3.0кВт 3-ф/380
sku: 131B4214
Є в наявності
63 071 грн
Бренд: Danfoss
Серія: FC-102
Живлення на вході: 3x380 В
Номінальний Струм: 7.2 A
Ступінь захисту по IP: IP
Гібридне живлення (AC/DC-Сонце): 0
Віддалене керування: 0
Способи доставки та оплата
Новою Поштою до відділення або курєром за адресою
Безготівкова оплата
Сервіс та Гарантія
- Гарантія 24 місяці
- Повернення товару впродовж 14 днів
- Офіційний Сервісний центр
Tехнічна підтримка
- Допомога в налаштуванні та підборі
- Зацікавив товар?
Наш продавець проконсультує Вас.
- Характеристики
- Документація
- Відгуки (1)
| Бренд | Danfoss |
| Серія | FC-102 |
| SKU | 131B4214 |
| SKU2 | FC-102P3K0T4E20H2XGXXXXSXXXXAXBXCXXXXDX |
| Основна потужність | 3.0 кВт |
| Живлення на вході | 3x380 В |
| Кількість фаз/напруга на виході | 3x380 В |
| Mmax (1 min) | 150 % |
| Номінальний Струм | 7.2 A |
| Ступінь захисту по IP | IPIP |
| ЕМС фільтр | Є |
| Висота | 90 мм |
| Ширина | 268 мм |
| Глибина | 205 мм |
| Скалярний режим керування | Є |
| Векторний режим керування без енкодера | Є |
| Лінійний закон управління U/f | Є |
| Квадратичний закон управління U/f2 | Є |
| Гібридне живлення (AC/DC-Сонце) | Ні |
| Віддалене керування | Ні |
Документація. Частотний перетворювач FC-102 3.0кВт 3-ф/380 ( 131B4214 )
Відгуки про товар
1
�
Сергій К.
Нещодавно встановили цей Danfoss FC-102 на нашу насосну станцію, що качає воду для системи охолодження. Потужність 3.0кВт якраз підійшла. Все працює як швейцарський годинник. З керуванням по скаляру чи вектору без енкодера проблем нема, налаштували швидко. Що зручно, вже є вбудований ЕМС-фільтр, не довелось окремо докуповувати. Модбас РТУ теж на місці, інтегрували його до системи диспетчеризації без зайвих клопотів. Розміри у нього досить компактні, 268x90x205мм, в шафу вписався ідеально. Danfoss завжди тримає марку.
Щоб залишити відгук, будь ласка, увійдіть до системи.
ПОДІБНІ 131B4214 ТОВАРИ
| Характеристики | |||||
|---|---|---|---|---|---|
| Бренд | Delta Electronics | INVT | Mitsubishi Electric | Schneider Electric | Veichi |
| Серія | VFD-EL | GD10 | FR-D | Altivar 310 | AC10 |
| Живлення на вході, В | 3x380 | 3x380 | 3x380 | 3x380 | 3x380 |
| Номінальний Струм, A | 2.5 | 2.5 | 2.2 | 2.5 | 3 |
| Ступінь захисту по IP | 20 | 20 | 20 | 20 | 20 |
| Гібридне живлення (AC/DC-Сонце) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Віддалене керування | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
На цій сторінці інформація про
Частотний перетворювач FC-102 3.0кВт 3-ф/380 ( 131B4214 )
з докладним описом технічних характеристик
.
Ви можете завантажити
документацію для 131B4214, серії FC-102 від виробника Danfoss
.
Купити 131B4214
і звернеться за технічною консультацією.
Наші Інженери допоможуть Вам обрати та купити
131B4214 тільки високої якості за доступними цінами. Гарантія.
131B4214