131B3611 Частотний перетворювач FC-102 7.5кВт 3-ф/380
Способи доставки та оплата
Новою Поштою до відділення або курєром за адресою
Безготівкова оплата
Сервіс та Гарантія
- Гарантія 24 місяці
- Повернення товару впродовж 14 днів
- Офіційний Сервісний центр
Tехнічна підтримка
- Допомога в налаштуванні та підборі
- Зацікавив товар?
Наш продавець проконсультує Вас.
- Характеристики
- Документація
- Відгуки (2)
| Бренд | Danfoss |
| Серія | FC-102 |
| SKU | 131B3611 |
| SKU2 | FC-102P7K5T4E20H2XGXXXXSXXXXAXBXCXXXXDX |
| Основна потужність | 7.5 кВт |
| Живлення на вході | 3x380 В |
| Кількість фаз/напруга на виході | 3x380 В |
| Mmax (1 min) | 150 % |
| Номінальний Струм | 16 A |
| Ступінь захисту по IP | IPIP |
| ЕМС фільтр | Є |
| Висота | 130 мм |
| Ширина | 268 мм |
| Глибина | 205 мм |
| Скалярний режим керування | Є |
| Векторний режим керування без енкодера | Є |
| Лінійний закон управління U/f | Є |
| Квадратичний закон управління U/f2 | Є |
| Гібридне живлення (AC/DC-Сонце) | Ні |
| Віддалене керування | Ні |
Документація. Частотний перетворювач FC-102 7.5кВт 3-ф/380 ( 131B3611 )
Відгуки про товар
2Ігор
взяв частотник Danfoss FC-102 для нашого великого циркулярного станка на 7.5 кВт. до цього станок стартував з ривками, тепер все плавно, без удару по редуктору і по мережі. дуже полегшило роботу. хлопці з chastotnik.ua допомогли підібрати саме цю модель, за що окреме дякую, бо сам би не розібрався) тепер і світло не моргає при пуску, як раніше.
Олексій Кравченко
Встановили цей Danfoss FC-102 на витяжну вентиляцію в цеху. Потужності 7.5 кВт якраз вистачає. Сподобалось, що тут є і скалярне, і векторне керування без енкодера, це розширює можливості. Вбудований ЕМС фільтр – великий плюс, менше мороки з монтажем. Габарити доволі компактні, для шафи місця вистачило. В цілому, Danfoss як завжди тримає марку по надійності, працює без зауважень.
Щоб залишити відгук, будь ласка, увійдіть до системи.
ПОДІБНІ 131B3611 ТОВАРИ
| Характеристики | |||||
|---|---|---|---|---|---|
| Бренд | Delta Electronics | INVT | Mitsubishi Electric | Schneider Electric | Veichi |
| Серія | VFD-EL | GD10 | FR-D | Altivar 310 | AC10 |
| Живлення на вході, В | 3x380 | 3x380 | 3x380 | 3x380 | 3x380 |
| Номінальний Струм, A | 2.5 | 2.5 | 2.2 | 2.5 | 3 |
| Ступінь захисту по IP | 20 | 20 | 20 | 20 | 20 |
| Гібридне живлення (AC/DC-Сонце) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Віддалене керування | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |