131B0984 Частотний перетворювач VLT FC301 3.0кВт 3-ф/380
Способи доставки та оплата
Новою Поштою до відділення або курєром за адресою
Безготівкова оплата
Сервіс та Гарантія
- Гарантія 24 місяці
- Повернення товару впродовж 14 днів
- Офіційний Сервісний центр
Tехнічна підтримка
- Допомога в налаштуванні та підборі
- Зацікавив товар?
Наш продавець проконсультує Вас.
- Характеристики
- Документація
- Відгуки (1)
| Бренд | Danfoss |
| Серія | VLT FC301 |
| SKU | 131B0984 |
| Основна потужність | 3.0 кВт |
| Живлення на вході | 3x380 В |
| Кількість фаз/напруга на виході | 3x380 В |
| Mmax (1 min) | 160-200 % |
| Номінальний Струм | 7.2 A |
| Максимальна вихідна частота | 1000 Гц |
| Вага | 4.9 кг |
| Ступінь захисту по IP | IP20 |
| ЕМС фільтр | Є |
| Висота | 374 мм |
| Ширина | 90 мм |
| Глибина | 220 мм |
| Тормозний модуль | Є |
| Вбудований ПЛК | Немає |
| Вбудований ПІД | ПІД |
| Скалярний режим керування | Є |
| Векторний режим керування без енкодера | Є |
Документація. Частотний перетворювач VLT FC301 3.0кВт 3-ф/380 ( 131B0984 )
Відгуки про товар
1Ігор, інженер АСУТП
Нещодавно ставили цей частотник Danfoss VLT FC301 на систему вентиляції. Потужності 3 кВт вистачає з головою для нашого движка. Що можу сказати, Danfoss тримає марку. Зразу видно, що не бюджетний Китай. Вже має вбудований ЕМС фільтр, це вже великий плюс, не треба окремо замовляти і монтувати. Керування векторне без проблем працює, з ПІД-регулятором теж все налаштували досить швидко. Підключились по RS485 до нашого контролера, все літає. Входи-виходи (5 дискретних, 2 аналогових) дозволили інтегруватись в існуючу схему без шаманства. Габарити норм, в шафу вписався. Надійна річ.
Щоб залишити відгук, будь ласка, увійдіть до системи.
ПОДІБНІ 131B0984 ТОВАРИ
| Характеристики | |||||
|---|---|---|---|---|---|
| Бренд | Delta Electronics | INVT | Mitsubishi Electric | Schneider Electric | Veichi |
| Серія | VFD-EL | GD10 | FR-D | Altivar 310 | AC10 |
| Живлення на вході, В | 3x380 | 3x380 | 3x380 | 3x380 | 3x380 |
| Номінальний Струм, A | 2.5 | 2.5 | 2.2 | 2.5 | 3 |
| Ступінь захисту по IP | 20 | 20 | 20 | 20 | 20 |
| Гібридне живлення (AC/DC-Сонце) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Віддалене керування | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |