131B0926 Частотний перетворювач VLT FC301 0.7кВт 3-ф/380
Способи доставки та оплата
Новою Поштою до відділення або курєром за адресою
Безготівкова оплата
Сервіс та Гарантія
- Гарантія 24 місяці
- Повернення товару впродовж 14 днів
- Офіційний Сервісний центр
Tехнічна підтримка
- Допомога в налаштуванні та підборі
- Зацікавив товар?
Наш продавець проконсультує Вас.
- Характеристики
- Документація
- Відгуки (1)
| Бренд | Danfoss |
| Серія | VLT FC301 |
| SKU | 131B0926 |
| Основна потужність | 0.7 кВт |
| Живлення на вході | 3x380 В |
| Кількість фаз/напруга на виході | 3x380 В |
| Mmax (1 min) | 160-200 % |
| Номінальний Струм | 2.4 A |
| Максимальна вихідна частота | 1000 Гц |
| Вага | 2.7 кг |
| Ступінь захисту по IP | IP20 |
| ЕМС фільтр | Є |
| Висота | 316 мм |
| Ширина | 75 мм |
| Глибина | 222 мм |
| Тормозний модуль | Є |
| Вбудований ПЛК | Немає |
| Вбудований ПІД | ПІД |
| Скалярний режим керування | Є |
| Векторний режим керування без енкодера | Є |
Документація. Частотний перетворювач VLT FC301 0.7кВт 3-ф/380 ( 131B0926 )
Відгуки про товар
1Олексій В.
Взяли цей частотник Danfoss VLT FC301 на 0.7 кВт для регулювання насосної станції. Що сказати, Danfoss є Danfoss, все на рівні. Розміри у нього досить компактні – 75 мм ширина, в шафу зайшов без проблем. Є вбудований фільтр ЕМС, що дуже зручно, не треба додатково щось докупляти. По налаштуванню теж все просто, PID-регулятор спрацьовує як треба, тримає тиск стабільно. Сподобалось, що має і векторне керування, і скалярне, дає гнучкість. І є вбудований гальмівний модуль, це плюс. Загалом, для наших задач по автоматизації те, що треба. Можна підключитись через RS485, а якщо треба, є купа опцій для CanOpen чи Profibus, хоча ми поки стандартний варіант використовуємо. Зручна панель LCP 102 йде в комплекті.
Щоб залишити відгук, будь ласка, увійдіть до системи.
ПОДІБНІ 131B0926 ТОВАРИ
| Характеристики | |||||
|---|---|---|---|---|---|
| Бренд | Delta Electronics | INVT | Mitsubishi Electric | Schneider Electric | Veichi |
| Серія | VFD-EL | GD10 | FR-D | Altivar 12 | AC01 |
| Живлення на вході, В | 1x220 | 1x220 | 1x220 | 1x220 | 1x220 |
| Номінальний Струм, A | 4.2 | 4.2 | 4.2 | 4.2 | 4 |
| Ступінь захисту по IP | 20 | 20 | 20 | 20 | 20 |
| Гібридне живлення (AC/DC-Сонце) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Віддалене керування | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |