131B0092 Частотний перетворювач VLT FC302 5.5кВт 3-ф/380
Способи доставки та оплата
Новою Поштою до відділення або курєром за адресою
Безготівкова оплата
Сервіс та Гарантія
- Гарантія 24 місяці
- Повернення товару впродовж 14 днів
- Офіційний Сервісний центр
Tехнічна підтримка
- Допомога в налаштуванні та підборі
- Зацікавив товар?
Наш продавець проконсультує Вас.
- Характеристики
- Документація
- Відгуки (1)
| Бренд | Danfoss |
| Серія | VLT FC302 |
| SKU | 131B0092 |
| Основна потужність | 5.5 кВт |
| Живлення на вході | 3x380 В |
| Кількість фаз/напруга на виході | 3x380 В |
| Mmax (1 min) | 150 % |
| Номінальний Струм | 13 A |
| ЕМС фільтр | Є |
| Вбудований ПІД | ПІД |
| Скалярний режим керування | Є |
| Векторний режим керування без енкодера | Є |
| Лінійний закон управління U/f | Є |
| Квадратичний закон управління U/f2 | Є |
| Максимальна кількість фіксованих швидкостей | 0 |
| Число дискретних входів | 0 |
| Кількість дискретних (транзисторних) виходів | 0 |
| Гібридне живлення (AC/DC-Сонце) | Ні |
| Віддалене керування | Ні |
Документація. Частотний перетворювач VLT FC302 5.5кВт 3-ф/380 ( 131B0092 )
Відгуки про товар
1Олег К.
Давно працюю з різним обладнанням, тому коли постала задача модернізації приводу на компресорі, вибір впав на Danfoss VLT FC302. Це справжній промисловий агрегат, 5.5кВт чистої потужності, живиться від 3х380В. Що важливо, так це наявність векторного керування без зворотного зв'язку і вбудований ПІД-регулятор – це дуже спрощує налаштування для підтримки тиску. Вбудований ЕМС фільтр теж не зайвий, одразу менше головного болю з наводками. Використовуємо його в режимі "важкий пуск" (за класифікацією device_use=2), справляється без питань. Після Siemens V20 це небо і земля, тут все чітко і надійно, як і має бути у Danfoss. Нормальний частотник, відпрацьовує свою ціну.
Щоб залишити відгук, будь ласка, увійдіть до системи.
ПОДІБНІ 131B0092 ТОВАРИ
| Характеристики | |||||
|---|---|---|---|---|---|
| Бренд | Delta Electronics | INVT | Mitsubishi Electric | Schneider Electric | Veichi |
| Серія | VFD-EL | GD10 | FR-D | Altivar 310 | AC10 |
| Живлення на вході, В | 3x380 | 3x380 | 3x380 | 3x380 | 3x380 |
| Номінальний Струм, A | 2.5 | 2.5 | 2.2 | 2.5 | 3 |
| Ступінь захисту по IP | 20 | 20 | 20 | 20 | 20 |
| Гібридне живлення (AC/DC-Сонце) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Віддалене керування | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |