131B0082 Частотний перетворювач VLT FC302 7.5кВт 3-ф/380
Способи доставки та оплата
Новою Поштою до відділення або курєром за адресою
Безготівкова оплата
Сервіс та Гарантія
- Гарантія 24 місяці
- Повернення товару впродовж 14 днів
- Офіційний Сервісний центр
Tехнічна підтримка
- Допомога в налаштуванні та підборі
- Зацікавив товар?
Наш продавець проконсультує Вас.
- Характеристики
- Документація
- Відгуки (2)
| Бренд | Danfoss |
| Серія | VLT FC302 |
| SKU | 131B0082 |
| Основна потужність | 7.5 кВт |
| Живлення на вході | 3x380 В |
| Кількість фаз/напруга на виході | 3x380 В |
| Mmax (1 min) | 150 % |
| Номінальний Струм | 16 A |
| ЕМС фільтр | Є |
| Вбудований ПІД | ПІД |
| Скалярний режим керування | Є |
| Векторний режим керування без енкодера | Є |
| Лінійний закон управління U/f | Є |
| Квадратичний закон управління U/f2 | Є |
| Максимальна кількість фіксованих швидкостей | 0 |
| Число дискретних входів | 0 |
| Кількість дискретних (транзисторних) виходів | 0 |
| Гібридне живлення (AC/DC-Сонце) | Ні |
| Віддалене керування | Ні |
Документація. Частотний перетворювач VLT FC302 7.5кВт 3-ф/380 ( 131B0082 )
Відгуки про товар
2Олег П.
Купували цей частотний перетворювач Danfoss FC302 на 7.5 кВт для нашого насоса на виробництві. Раніше мотор жорстко стартував, були скачки світла. Після установки, насос запускається плавно, без ривків. Тихіше став працювати. Електрики кажуть, що і двигун тепер довше прослужить. Відчувається якість, добротна річ. Тим більше Danfoss завжди був надійним. Доставка була швидка і пообіцяли підтримку по налаштуванню. Ну це так, на всяк випадок)
Андрій К.
Взяли Danfoss VLT FC302 на систему вентиляції для цеху. Потужність 7.5 кВт якраз підійшла. Що можу сказати, Danfoss є Danfoss. Надійний частотник. Векторне керування без енкодера відпрацьовує чітко, двигун працює стабільно. Особливо порадував вбудований ПІД-регулятор – це дуже спрощує підтримання заданого тиску в системі, не треба городить додаткові контролери. Вбудований ЕМС-фільтр теж важливий момент, бо не створює зайвих перешкод для іншого обладнання. Запустили швидко, параметри зрозумілі. Розраховуємо на довговічність, як завжди від цього виробника.
Щоб залишити відгук, будь ласка, увійдіть до системи.
ПОДІБНІ 131B0082 ТОВАРИ
| Характеристики | |||||
|---|---|---|---|---|---|
| Бренд | Delta Electronics | INVT | Mitsubishi Electric | Schneider Electric | Veichi |
| Серія | VFD-EL | GD10 | FR-D | Altivar 310 | AC10 |
| Живлення на вході, В | 3x380 | 3x380 | 3x380 | 3x380 | 3x380 |
| Номінальний Струм, A | 2.5 | 2.5 | 2.2 | 2.5 | 3 |
| Ступінь захисту по IP | 20 | 20 | 20 | 20 | 20 |
| Гібридне живлення (AC/DC-Сонце) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Віддалене керування | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |