DAB4647 Drast-fecal Dab Feka VX 1000 T-NA POSSO
sku: DAB4647
Орієнтовна ціна
61 568 грн
Підібрати частотний перетворювач для цього насоса
Підібрати частотнік
Потрібна консультація? Телефонуйте
Виробник: DAB
Напруга: 380 В
Тип насоса: Дренажно-фекальні насоси
Способи доставки та оплата
Новою Поштою до відділення або курєром за адресою
Безготівкова оплата
Сервіс та Гарантія
- Гарантія 24 місяці
- Повернення товару впродовж 14 днів
- Офіційний Сервісний центр
Tехнічна підтримка
- Допомога в налаштуванні та підборі
- Зацікавив товар?
Наш продавець проконсультує Вас.
- Характеристики
- Відгуки (0)
| sku | DAB4647 |
| Серія | DAB |
| Виробник | DAB |
| Напруга | 380 В |
| Потужність | 1 кВт |
| Максимальний натиск | 11,8 м |
| Маса | 19,6 кг |
| Діаметр патрубка | 2 дюйм |
| Клас ізоляції | F |
| Максимальна температура рідини | +50 що перекачується |
| Висота | 543 мм |
| Тип насоса | Дренажно-фекальні насоси |
Відгуки про товар
Відгуків поки немає. Будьте першим!
Щоб залишити відгук, будь ласка, увійдіть до системи.
На цій сторінці інформація про
Drast-fecal Dab Feka VX 1000 T-NA POSSO ( DAB4647 )
з докладним описом технічних характеристик
.
Ви можете завантажити
документацію для DAB4647, серії DAB від виробника DAB
.
Купити DAB4647
і звернеться за технічною консультацією.
Наші Інженери допоможуть Вам обрати та купити
DAB4647 тільки високої якості за доступними цінами. Гарантія.
DAB4647