DAB4459 Дренажний насос DAB DRENAG 3000 T-NA
sku: DAB4459
Орієнтовна ціна
106 367 грн
Підібрати частотний перетворювач для цього насоса
Підібрати частотнік
Потрібна консультація? Телефонуйте
Виробник: DAB
Напруга: 380 В
Тип насоса: Дренажний насос
Способи доставки та оплата
Новою Поштою до відділення або курєром за адресою
Безготівкова оплата
Сервіс та Гарантія
- Гарантія 24 місяці
- Повернення товару впродовж 14 днів
- Офіційний Сервісний центр
Tехнічна підтримка
- Допомога в налаштуванні та підборі
- Зацікавив товар?
Наш продавець проконсультує Вас.
- Характеристики
- Відгуки (0)
| sku | DAB4459 |
| Серія | DAB |
| Виробник | DAB |
| Напруга | 380 В |
| Потужність | 2,2 кВт |
| Максимальний натиск | 18,2 м |
| Маса | 26 кг |
| Діаметр патрубка | 2 1/2 дюйм |
| Клас ізоляції | F |
| Максимальна температура рідини | + 50 що перекачується |
| Висота | 550 мм |
| Ширина | 215 мм |
| Тип насоса | Дренажний насос |
Відгуки про товар
Відгуків поки немає. Будьте першим!
Щоб залишити відгук, будь ласка, увійдіть до системи.
На цій сторінці інформація про
Дренажний насос DAB DRENAG 3000 T-NA ( DAB4459 )
з докладним описом технічних характеристик
.
Ви можете завантажити
документацію для DAB4459, серії DAB від виробника DAB
.
Купити DAB4459
і звернеться за технічною консультацією.
Наші Інженери допоможуть Вам обрати та купити
DAB4459 тільки високої якості за доступними цінами. Гарантія.
DAB4459