DAB4395 Дренажний насос даб дренаг 700 мА
sku: DAB4395
Орієнтовна ціна
50 095 грн
Підібрати частотний перетворювач для цього насоса
Підібрати частотнік
Потрібна консультація? Телефонуйте
Виробник: DAB
Напруга: 220 В
Тип насоса: Дренажний насос
Способи доставки та оплата
Новою Поштою до відділення або курєром за адресою
Безготівкова оплата
Сервіс та Гарантія
- Гарантія 24 місяці
- Повернення товару впродовж 14 днів
- Офіційний Сервісний центр
Tехнічна підтримка
- Допомога в налаштуванні та підборі
- Зацікавив товар?
Наш продавець проконсультує Вас.
- Характеристики
- Відгуки (0)
| sku | DAB4395 |
| Серія | DAB |
| Виробник | DAB |
| Напруга | 220 В |
| Потужність | 0,55 кВт |
| Максимальний натиск | 9,4 м |
| Маса | 10 кг |
| Діаметр патрубка | 1 1/2 дюйм |
| Клас ізоляції | F |
| Максимальна температура рідини | + 35 що перекачується |
| Висота | 416 мм |
| Ширина | 169 мм |
| Тип насоса | Дренажний насос |
Відгуки про товар
Відгуків поки немає. Будьте першим!
Щоб залишити відгук, будь ласка, увійдіть до системи.
На цій сторінці інформація про
Дренажний насос даб дренаг 700 мА ( DAB4395 )
з докладним описом технічних характеристик
.
Ви можете завантажити
документацію для DAB4395, серії DAB від виробника DAB
.
Купити DAB4395
і звернеться за технічною консультацією.
Наші Інженери допоможуть Вам обрати та купити
DAB4395 тільки високої якості за доступними цінами. Гарантія.
DAB4395