DAB3688 DAB Diver 6 - 700 M -A WERD PUPS
sku: DAB3688
Орієнтовна ціна
45 489 грн
Підібрати частотний перетворювач для цього насоса
Підібрати частотнік
Потрібна консультація? Телефонуйте
Виробник: DAB
Напруга: 220 В
Тип насоса: Насоси для колодязів
Способи доставки та оплата
Новою Поштою до відділення або курєром за адресою
Безготівкова оплата
Сервіс та Гарантія
- Гарантія 24 місяці
- Повернення товару впродовж 14 днів
- Офіційний Сервісний центр
Tехнічна підтримка
- Допомога в налаштуванні та підборі
- Зацікавив товар?
Наш продавець проконсультує Вас.
- Характеристики
- Відгуки (0)
| sku | DAB3688 |
| Серія | DAB |
| Виробник | DAB |
| Напруга | 220 В |
| Потужність | 0,65 кВт |
| Максимальний натиск | 36 м |
| Маса | 8,7 кг |
| Діаметр патрубка | 2 дюйм |
| Клас ізоляції | F |
| Максимальна температура рідини | 35 що перекачується |
| Висота | 375 мм |
| Тип насоса | Насоси для колодязів |
Відгуки про товар
Відгуків поки немає. Будьте першим!
Щоб залишити відгук, будь ласка, увійдіть до системи.
На цій сторінці інформація про
DAB Diver 6 - 700 M -A WERD PUPS ( DAB3688 )
з докладним описом технічних характеристик
.
Ви можете завантажити
документацію для DAB3688, серії DAB від виробника DAB
.
Купити DAB3688
і звернеться за технічною консультацією.
Наші Інженери допоможуть Вам обрати та купити
DAB3688 тільки високої якості за доступними цінами. Гарантія.
DAB3688