DAB3175 Насос свердловинний DAB CS4 A 8 - M
sku: DAB3175
Орієнтовна ціна
65 030 грн
Підібрати частотний перетворювач для цього насоса
Підібрати частотнік
Потрібна консультація? Телефонуйте
Виробник: DAB
Напруга: 220 В
Тип насоса: Насоси для свердловин
Способи доставки та оплата
Новою Поштою до відділення або курєром за адресою
Безготівкова оплата
Сервіс та Гарантія
- Гарантія 24 місяці
- Повернення товару впродовж 14 днів
- Офіційний Сервісний центр
Tехнічна підтримка
- Допомога в налаштуванні та підборі
- Зацікавив товар?
Наш продавець проконсультує Вас.
- Характеристики
- Відгуки (0)
| sku | DAB3175 |
| Серія | DAB |
| Виробник | DAB |
| Напруга | 220 В |
| Потужність | 0,37 кВт |
| Максимальний натиск | 51 м |
| Маса | 13 кг |
| Діаметр патрубка | 1 1/4 дюйм |
| Клас ізоляції | F |
| Максимальна температура рідини | 40 що перекачується |
| Висота | 577 мм |
| Тип насоса | Насоси для свердловин |
Відгуки про товар
Відгуків поки немає. Будьте першим!
Щоб залишити відгук, будь ласка, увійдіть до системи.
На цій сторінці інформація про
Насос свердловинний DAB CS4 A 8 - M ( DAB3175 )
з докладним описом технічних характеристик
.
Ви можете завантажити
документацію для DAB3175, серії DAB від виробника DAB
.
Купити DAB3175
і звернеться за технічною консультацією.
Наші Інженери допоможуть Вам обрати та купити
DAB3175 тільки високої якості за доступними цінами. Гарантія.
DAB3175