DAB2689 Насос поверхневий DAB JET 92 M
sku: DAB2689
Орієнтовна ціна
20 424 грн
Підібрати частотний перетворювач для цього насоса
Підібрати частотнік
Потрібна консультація? Телефонуйте
Виробник: DAB
Напруга: 220 В
Тип насоса: Поверхневий насос
Способи доставки та оплата
Новою Поштою до відділення або курєром за адресою
Безготівкова оплата
Сервіс та Гарантія
- Гарантія 24 місяці
- Повернення товару впродовж 14 днів
- Офіційний Сервісний центр
Tехнічна підтримка
- Допомога в налаштуванні та підборі
- Зацікавив товар?
Наш продавець проконсультує Вас.
- Характеристики
- Відгуки (0)
| sku | DAB2689 |
| Серія | DAB |
| Виробник | DAB |
| Напруга | 220 В |
| Потужність | 0,75 кВт |
| Маса | 11,7 кг |
| Діаметр патрубка | 1 дюйм |
| Висота | 203 мм |
| Ширина | 178 мм |
| Глибина | 395 мм |
| Тип насоса | Поверхневий насос |
Відгуки про товар
Відгуків поки немає. Будьте першим!
Щоб залишити відгук, будь ласка, увійдіть до системи.
На цій сторінці інформація про
Насос поверхневий DAB JET 92 M ( DAB2689 )
з докладним описом технічних характеристик
.
Ви можете завантажити
документацію для DAB2689, серії DAB від виробника DAB
.
Купити DAB2689
і звернеться за технічною консультацією.
Наші Інженери допоможуть Вам обрати та купити
DAB2689 тільки високої якості за доступними цінами. Гарантія.
DAB2689