DAB2687 Насос поверхневий DAB JET 82 T
sku: DAB2687
Орієнтовна ціна
17 981 грн
Підібрати частотний перетворювач для цього насоса
Підібрати частотнік
Потрібна консультація? Телефонуйте
Виробник: DAB
Напруга: 220/380 В
Тип насоса: Поверхневий насос
Способи доставки та оплата
Новою Поштою до відділення або курєром за адресою
Безготівкова оплата
Сервіс та Гарантія
- Гарантія 24 місяці
- Повернення товару впродовж 14 днів
- Офіційний Сервісний центр
Tехнічна підтримка
- Допомога в налаштуванні та підборі
- Зацікавив товар?
Наш продавець проконсультує Вас.
- Характеристики
- Відгуки (0)
| sku | DAB2687 |
| Серія | DAB |
| Виробник | DAB |
| Напруга | 220/380 В |
| Потужність | 0,6 кВт |
| Маса | 10,7 кг |
| Діаметр патрубка | 1 дюйм |
| Висота | 193 мм |
| Ширина | 178 мм |
| Глибина | 395 мм |
| Тип насоса | Поверхневий насос |
Відгуки про товар
Відгуків поки немає. Будьте першим!
Щоб залишити відгук, будь ласка, увійдіть до системи.
На цій сторінці інформація про
Насос поверхневий DAB JET 82 T ( DAB2687 )
з докладним описом технічних характеристик
.
Ви можете завантажити
документацію для DAB2687, серії DAB від виробника DAB
.
Купити DAB2687
і звернеться за технічною консультацією.
Наші Інженери допоможуть Вам обрати та купити
DAB2687 тільки високої якості за доступними цінами. Гарантія.
DAB2687