SP4403 Частотний перетворювач UNIDRIVE SP 45.0кВт 3-ф/380
Способи доставки та оплата
Новою Поштою до відділення або курєром за адресою
Безготівкова оплата
Сервіс та Гарантія
- Гарантія 24 місяці
- Повернення товару впродовж 14 днів
- Офіційний Сервісний центр
Tехнічна підтримка
- Допомога в налаштуванні та підборі
- Зацікавив товар?
Наш продавець проконсультує Вас.
- Характеристики
- Документація
- Відгуки (2)
| Бренд | Control Techniques |
| Серія | UNIDRIVE SP |
| SKU | SP4403 |
| Основна потужність | 45.0 кВт |
| Живлення на вході | 3x380 В |
| Кількість фаз/напруга на виході | 3x380 В |
| Mmax (1 min) | 150 % |
| Номінальний Струм | 96 A |
| Ступінь захисту по IP | IP20 |
| ЕМС фільтр | Немає |
| Вбудований ПІД | ПИД |
| Скалярний режим керування | Є |
| Векторний режим керування без енкодера | Є |
| Лінійний закон управління U/f | Немає |
| Квадратичний закон управління U/f2 | Немає |
| Максимальна кількість фіксованих швидкостей | 0 |
| Число дискретних входів | 0 |
| Кількість дискретних (транзисторних) виходів | 0 |
| Гібридне живлення (AC/DC-Сонце) | Ні |
| Віддалене керування | Ні |
Документація. Частотний перетворювач UNIDRIVE SP 45.0кВт 3-ф/380 ( SP4403 )
Відгуки про товар
2Ольга Кравчук
Замовляли цей частотник Unidrive SP для виробництва. Потрібна була серйозна потужність, 45 кВт, тож вибирали довго. Хлопці з chastotnik.ua проконсультували по моделі, допомогли оформити замовлення. Все по безготівці, документи надали одразу. Відвантажили оперативно, Новою Поштою приїхало швидко. З обладнанням все добре, упаковка ціла. По роботі самого приводу не скажу, це вже інженери дивляться, але з боку закупівлі все ок)
Максим Петренко
Взяли цей частотник Control Techniques Unidrive SP на заміну старому приводу для головного двигуна на 45 кВт. Що сказати, машина серйозна. Векторне керування без енкодера працює як годинник, PID-регулятор тримає режим стабільно. Потужності 45.0кВт вистачає з головою для нашого компресора, та й 3х380В вхід/вихід стандарт для цеху. Встановили в шафу без проблем, габарити дозволили. З Control Techniques раніше не працювали, але бачу, що це надійний агрегат. За таку ціну очікували якість, і її отримали. Думаю, прослужить довго.
Щоб залишити відгук, будь ласка, увійдіть до системи.
ПОДІБНІ SP4403 ТОВАРИ
| Характеристики | |||||
|---|---|---|---|---|---|
| Бренд | Danfoss | Delta Electronics | INVT | Mitsubishi Electric | Schneider Electric |
| Серія | ic2 | VFD-EL | GD10 | FR-D | Altivar 310 |
| Живлення на вході, В | 3x380 | 3x380 | 3x380 | 3x380 | 3x380 |
| Номінальний Струм, A | 2.2 | 2.5 | 2.5 | 2.2 | 2.5 |
| Ступінь захисту по IP | 20 | 20 | 20 | 20 | 20 |
| Гібридне живлення (AC/DC-Сонце) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Віддалене керування | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |