SP2401 Частотний перетворювач UNIDRIVE SP 5.5кВт 3-ф/380
Способи доставки та оплата
Новою Поштою до відділення або курєром за адресою
Безготівкова оплата
Сервіс та Гарантія
- Гарантія 24 місяці
- Повернення товару впродовж 14 днів
- Офіційний Сервісний центр
Tехнічна підтримка
- Допомога в налаштуванні та підборі
- Зацікавив товар?
Наш продавець проконсультує Вас.
- Характеристики
- Документація
- Відгуки (1)
| Бренд | Control Techniques |
| Серія | UNIDRIVE SP |
| SKU | SP2401 |
| Основна потужність | 5.5 кВт |
| Живлення на вході | 3x380 В |
| Кількість фаз/напруга на виході | 3x380 В |
| Mmax (1 min) | 150 % |
| Номінальний Струм | 13 A |
| Ступінь захисту по IP | IP20 |
| ЕМС фільтр | Немає |
| Вбудований ПІД | ПИД |
| Скалярний режим керування | Є |
| Векторний режим керування без енкодера | Є |
| Лінійний закон управління U/f | Немає |
| Квадратичний закон управління U/f2 | Немає |
| Максимальна кількість фіксованих швидкостей | 0 |
| Число дискретних входів | 0 |
| Кількість дискретних (транзисторних) виходів | 0 |
| Гібридне живлення (AC/DC-Сонце) | Ні |
| Віддалене керування | Ні |
Документація. Частотний перетворювач UNIDRIVE SP 5.5кВт 3-ф/380 ( SP2401 )
Відгуки про товар
1Василь Петрович
Взяли цей частотник Control Techniques Unidrive SP на 5.5кВт для модернізації компресорної установки. Дуже серйозна машина. Подача трифазна 380В, що для нашого обладнання якраз. Особливо порадував ПІД регулятор, дозволив дуже точно тримати тиск в системі. Запустили на векторному керуванні без енкодера – движок працює плавно, без ривків, чудово тримає момент. Надійність у Control Techniques завжди на висоті, це вже перевірено роками. Жодних проблем з інтеграцією, хоч і трохи дорожче аналогів, але ця якість того варта. Працює як годинник. З магазином теж все ок, швидко відвантажили.
Щоб залишити відгук, будь ласка, увійдіть до системи.
ПОДІБНІ SP2401 ТОВАРИ
| Характеристики | |||||
|---|---|---|---|---|---|
| Бренд | Danfoss | Delta Electronics | INVT | Mitsubishi Electric | Schneider Electric |
| Серія | ic2 | VFD-EL | GD10 | FR-D | Altivar 310 |
| Живлення на вході, В | 3x380 | 3x380 | 3x380 | 3x380 | 3x380 |
| Номінальний Струм, A | 2.2 | 2.5 | 2.5 | 2.2 | 2.5 |
| Ступінь захисту по IP | 20 | 20 | 20 | 20 | 20 |
| Гібридне живлення (AC/DC-Сонце) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Віддалене керування | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |