NVF5-0.75/TD2-B Частотний перетворювач NVF5 0.7кВт 1-ф/220
sku: NVF5-0.75/TD2-B
Клікніть для збільшення
CHINT
see_alternalive_items
Ми зрадістю підбермо Вам аналог Професійний підбір за тел. (093) 1701425
Бренд: CHINT
Серія: NVF5
Живлення на вході: 1x220 В
Номінальний Струм: 5 A
Ступінь захисту по IP: 20
Гібридне живлення (AC/DC-Сонце): Ні
Віддалене керування: Ні
  • Відгуки (0)
Серія NVF5
SKU NVF5-0.75/TD2-B
Основна потужність Частотні перетворювачі 0.75 кВт
Живлення на вході 1x220 В
Кількість фаз/напруга на виході 3x220 В
Mmax (1 min) 150 %
Номінальний Струм 5 A
Максимальна вихідна частота 400 Гц
Вага 1.2 кг
Ступінь захисту по IP IP20
ЕМС фільтр Є
Висота 148 мм
Ширина 75 мм
Глибина 125.2 мм