R912006278 Частотний перетворювач EFC 3610 22.0кВт 3-ф/380
Способи доставки та оплата
Новою Поштою до відділення або курєром за адресою
Безготівкова оплата
Сервіс та Гарантія
- Гарантія 24 місяці
- Повернення товару впродовж 14 днів
- Офіційний Сервісний центр
Tехнічна підтримка
- Допомога в налаштуванні та підборі
- Зацікавив товар?
Наш продавець проконсультує Вас.
- Характеристики
- Документація
- Відгуки (1)
| Бренд | Bosch Rexroth |
| Серія | EFC 3610 |
| SKU | R912006278 |
| Основна потужність | 22.0 кВт |
| Живлення на вході | 3x380 В |
| Кількість фаз/напруга на виході | 3x380 В |
| Mmax (1 min) | 150 % |
| Номінальний Струм | 39.2 A |
| Максимальна вихідна частота | 400 Гц |
| Вага | 10 кг |
| Ступінь захисту по IP | IP20 |
| ЕМС фільтр | Є |
| Тормозний модуль | Є |
| Вбудований ПЛК | Немає |
| Вбудований ПІД | ПИД |
| Скалярний режим керування | Є |
| Векторний режим керування без енкодера | Немає |
| Векторний режим керування з енкодером | Немає |
| Лінійний закон управління U/f | Є |
| Квадратичний закон управління U/f2 | Є |
Документація. Частотний перетворювач EFC 3610 22.0кВт 3-ф/380 ( R912006278 )
-
xFC_x610_sales_presentation_RU_V231.pdf (4.33 MB)
-
EFC_3610_short_manual_RU.pdf (977.81 KB)
-
about_Rextrot.pdf (5.42 MB)
-
EFCx610__instruction_manual_V05RU.pdf (9.53 MB)
-
EFC_3610_broshura.pdf (1.67 MB)
-
chastotnik_bosch_rexroth_xFC_x610_manual.pdf (752.75 KB)
-
EFC3610_manual_en.pdf (10.37 MB)
-
Bosch_rexroth_x610_cheat_sheet_V07_Ru.pdf (1.32 MB)
-
Catalog_EFC_3610_RU.pdf (1.88 MB)
Відгуки про товар
1Сергій К.
Ставив цей частотник Bosch Rexroth EFC 3610 на потужний вентилятор, 22 кВт, три фази. Німці тримають марку, одразу видно, що зроблене на совість. Великий плюс, що вже є вбудований ЕМС фільтр та гальмівний модуль – не треба окремо замовляти і займати місце в шафі. Панелька керування знімається, що дуже зручно при монтажі і подальшому налаштуванні. Для швидкого регулювання обертів є вбудований потенціометр, це норм. По зв'язку з Modbus RTU інтеграція пройшла без проблем. ПІД-регулятор відпрацьовує дуже точно, для наших потреб з контролем повітряного потоку ідеально. Працює стабільно, без збоїв. Надійний апарат, рекомендую
Щоб залишити відгук, будь ласка, увійдіть до системи.
ПОДІБНІ R912006278 ТОВАРИ
| Характеристики | |||||
|---|---|---|---|---|---|
| Бренд | Danfoss | Delta Electronics | INVT | Mitsubishi Electric | Schneider Electric |
| Серія | ic2 | VFD-EL | GD10 | FR-D | Altivar 310 |
| Живлення на вході, В | 3x380 | 3x380 | 3x380 | 3x380 | 3x380 |
| Номінальний Струм, A | 2.2 | 2.5 | 2.5 | 2.2 | 2.5 |
| Ступінь захисту по IP | 20 | 20 | 20 | 20 | 20 |
| Гібридне живлення (AC/DC-Сонце) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Віддалене керування | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |