R912005991 Частотний перетворювач EFC 5610 55.0кВт 3-ф/380
Способи доставки та оплата
Новою Поштою до відділення або курєром за адресою
Безготівкова оплата
Сервіс та Гарантія
- Гарантія 24 місяці
- Повернення товару впродовж 14 днів
- Офіційний Сервісний центр
Tехнічна підтримка
- Допомога в налаштуванні та підборі
- Зацікавив товар?
Наш продавець проконсультує Вас.
- Характеристики
- Документація
- Відгуки (2)
| Бренд | Bosch Rexroth |
| Серія | EFC 5610 |
| SKU | R912005991 |
| SKU2 | EFC5610-55K0-3Р4-MDA-NN-L1NN |
| Основна потужність | 55.0 кВт |
| Живлення на вході | 3x380 В |
| Кількість фаз/напруга на виході | 3x380 В |
| Mmax (1 min) | 150 % |
| Номінальний Струм | 108 A |
| Максимальна вихідна частота | 400 Гц |
| Вага | 55 кг |
| Ступінь захисту по IP | IP21 |
| ЕМС фільтр | Є |
| Тормозний модуль | Є |
| Вбудований ПЛК | Немає |
| Вбудований ПІД | ПИД |
| Скалярний режим керування | Є |
| Векторний режим керування без енкодера | Є |
| Векторний режим керування з енкодером | Є |
| Лінійний закон управління U/f | Є |
Документація. Частотний перетворювач EFC 5610 55.0кВт 3-ф/380 ( R912005991 )
-
xFC_x610_sales_presentation_RU_V231.pdf (4.33 MB)
-
EFC_5610_short_manual_RU.pdf (977.81 KB)
-
setupBoschRexroth5610.pdf (1.17 MB)
-
Catalog_EFC_5610_RU.pdf (1.88 MB)
-
EFCx610__instruction_manual_V05RU.pdf (9.53 MB)
-
chastotnik_bosch_rexroth_xFC_x610_manual.pdf (752.75 KB)
-
EFC_5610_broshura.pdf (1.67 MB)
-
Bosch_rexroth_x610_cheat_sheet_V07_Ru.pdf (1.32 MB)
-
EFC_5610_manual_en.pdf (10.37 MB)
Відгуки про товар
2Катерина М.
Придбали частотний перетворювач Bosch Rexroth EFC 5610 на 55 кВт для нашого виробництва. Вибирали бренд з високою репутацією, тому зупинились на Bosch Rexroth. Хоча ціна не бюджетна, але для нас важлива була надійність і гарантія. Менеджери Chastotnik.ua швидко відреагували на запит, проконсультували по наявності. Оплату провели безготівково, відправили Новою Поштою одразу після проплати. Всі супровідні документи були в порядку. Обладнання вже працює, жодних питань ні по техніці, ні по оформленню. Все ок
Ігор С.
Ставили цей ПЧ Bosch Rexroth EFC 5610 на 55кВт замість старого. Движок вентиляції на цеху тепер працює значно стабільніше. Реально відчувається клас Device Use 3, для важких навантажень він якраз. Векторне керування без енкодера тримає оберти чітко, плюс ПІД-регулятор відпрацьовує без нарікань. Важив немало, 55кг, але встановили без проблем. Зручно, що є вбудований гальмівний модуль, не довелося докупляти. Зв'язали по Modbus TCP, все чітко. І EMC фільтр вбудований, ніяких додаткових головняків з наведеннями. Я задоволений, як для Bosch Rexroth, це дуже норм рішення.
Щоб залишити відгук, будь ласка, увійдіть до системи.
ПОДІБНІ R912005991 ТОВАРИ
| Характеристики | |||||
|---|---|---|---|---|---|
| Бренд | Danfoss | Delta Electronics | INVT | Mitsubishi Electric | Schneider Electric |
| Серія | ic2 | VFD-EL | GD10 | FR-D | Altivar 310 |
| Живлення на вході, В | 3x380 | 3x380 | 3x380 | 3x380 | 3x380 |
| Номінальний Струм, A | 2.2 | 2.5 | 2.5 | 2.2 | 2.5 |
| Ступінь захисту по IP | 20 | 20 | 20 | 20 | 20 |
| Гібридне живлення (AC/DC-Сонце) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Віддалене керування | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |