R912005970 Частотний перетворювач VFC 5610 55.0кВт 3-ф/380
sku: R912005970
Є в наявності
185 436 грн
Бренд: Bosch Rexroth
Серія: VFC 5610
Живлення на вході: 3x380 В
Номінальний Струм: 108 A
Ступінь захисту по IP: 21
Гібридне живлення (AC/DC-Сонце): 0
Віддалене керування: 1
Способи доставки та оплата
Новою Поштою до відділення або курєром за адресою
Безготівкова оплата
Сервіс та Гарантія
- Гарантія 24 місяці
- Повернення товару впродовж 14 днів
- Офіційний Сервісний центр
Tехнічна підтримка
- Допомога в налаштуванні та підборі
- Зацікавив товар?
Наш продавець проконсультує Вас.
- Характеристики
- Документація
- Відгуки (2)
| Бренд | Bosch Rexroth |
| Серія | VFC 5610 |
| SKU | R912005970 |
| Основна потужність | 55.0 кВт |
| Живлення на вході | 3x380 В |
| Кількість фаз/напруга на виході | 3x380 В |
| Mmax (1 min) | 150 % |
| Номінальний Струм | 108 A |
| Максимальна вихідна частота | 400 Гц |
| Вага | 55 кг |
| Ступінь захисту по IP | IP21 |
| ЕМС фільтр | Немає |
| Висота | 682 мм |
| Ширина | 455 мм |
| Глибина | 290 мм |
| Тормозний модуль | Є |
| Вбудований ПЛК | Немає |
| Вбудований ПІД | ПИД |
| Скалярний режим керування | Є |
| Векторний режим керування без енкодера | Є |
Документація. Частотний перетворювач VFC 5610 55.0кВт 3-ф/380 ( R912005970 )
-
xFC_x610_sales_presentation_RU_V231.pdf (4.33 MB)
-
EFC_5610_short_manual_RU.pdf (977.81 KB)
-
setupBoschRexroth5610.pdf (1.17 MB)
-
chastotnik_bosch_rexroth_xFC_x610_manual.pdf (752.75 KB)
-
EFC_5610_broshura.pdf (1.67 MB)
-
Bosch_rexroth_x610_cheat_sheet_V07_Ru.pdf (1.32 MB)
-
EFC_5610_manual_en.pdf (10.37 MB)
-
vfc5610_instructionmanuale_ru_v03.pdf (10.10 MB)
Відгуки про товар
2
�
Сергій, електрик
Монтував цей перетворювач на старому верстаті. Клеми зручні, місця в шафі займає небагато. Інструкція досить зрозуміла, але для новачків може бути трохи складно. Пуско-налагодження пройшло норм, без особливих танців з бубном. Єдине, що хотілося б – трохи більше місця для кабелів знизу, але то вже дрібниці.
�
Олег, приватний підприємець
Поставив цей частотник для невеликої насосної станції. Дуже задоволений. Підключив сам, без проблем. Працює стабільно, тиск тримає як треба. Економія електрики помітна.
Щоб залишити відгук, будь ласка, увійдіть до системи.
ПОДІБНІ R912005970 ТОВАРИ
| Характеристики | |||||
|---|---|---|---|---|---|
| Бренд | Danfoss | Delta Electronics | INVT | Mitsubishi Electric | Schneider Electric |
| Серія | ic2 | VFD-EL | GD10 | FR-D | Altivar 310 |
| Живлення на вході, В | 3x380 | 3x380 | 3x380 | 3x380 | 3x380 |
| Номінальний Струм, A | 2.2 | 2.5 | 2.5 | 2.2 | 2.5 |
| Ступінь захисту по IP | 20 | 20 | 20 | 20 | 20 |
| Гібридне живлення (AC/DC-Сонце) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Віддалене керування | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
На цій сторінці інформація про
Частотний перетворювач VFC 5610 55.0кВт 3-ф/380 ( R912005970 )
з докладним описом технічних характеристик
.
Ви можете завантажити
документацію для R912005970, серії VFC 5610 від виробника Bosch Rexroth
.
Купити R912005970
і звернеться за технічною консультацією.
Наші Інженери допоможуть Вам обрати та купити
R912005970 тільки високої якості за доступними цінами. Гарантія.
R912005970