R912005747 Частотний перетворювач EFC 5610 3.0кВт 3-ф/380
sku: R912005747
Є в наявності
27 634 грн
Бренд: Bosch Rexroth
Серія: EFC 5610
Живлення на вході: 3x380 В
Номінальний Струм: 7.6 A
Ступінь захисту по IP: 21
Гібридне живлення (AC/DC-Сонце): 0
Віддалене керування: 1
Способи доставки та оплата
Новою Поштою до відділення або курєром за адресою
Безготівкова оплата
Сервіс та Гарантія
- Гарантія 24 місяці
- Повернення товару впродовж 14 днів
- Офіційний Сервісний центр
Tехнічна підтримка
- Допомога в налаштуванні та підборі
- Зацікавив товар?
Наш продавець проконсультує Вас.
- Характеристики
- Документація
- Відгуки (2)
| Бренд | Bosch Rexroth |
| Серія | EFC 5610 |
| SKU | R912005747 |
| SKU2 | EFC5610-3K00-3Р4-MDA-7P-NNNNN |
| Основна потужність | 3.0 кВт |
| Живлення на вході | 3x380 В |
| Кількість фаз/напруга на виході | 3x380 В |
| Mmax (1 min) | 150 % |
| Номінальний Струм | 7.6 A |
| Максимальна вихідна частота | 400 Гц |
| Вага | 3 кг |
| Ступінь захисту по IP | IP21 |
| ЕМС фільтр | Є |
| Тормозний модуль | Є |
| Вбудований ПЛК | Немає |
| Вбудований ПІД | ПИД |
| Скалярний режим керування | Є |
| Векторний режим керування без енкодера | Є |
| Векторний режим керування з енкодером | Є |
| Лінійний закон управління U/f | Є |
Документація. Частотний перетворювач EFC 5610 3.0кВт 3-ф/380 ( R912005747 )
-
xFC_x610_sales_presentation_RU_V231.pdf (4.33 MB)
-
EFC_5610_short_manual_RU.pdf (977.81 KB)
-
setupBoschRexroth5610.pdf (1.17 MB)
-
Catalog_EFC_5610_RU.pdf (1.88 MB)
-
EFCx610__instruction_manual_V05RU.pdf (9.53 MB)
-
chastotnik_bosch_rexroth_xFC_x610_manual.pdf (752.75 KB)
-
EFC_5610_broshura.pdf (1.67 MB)
-
Bosch_rexroth_x610_cheat_sheet_V07_Ru.pdf (1.32 MB)
-
EFC_5610_manual_en.pdf (10.37 MB)
Відгуки про товар
2
�
Олег М.
Ставив цей частотник на фрезерний верстат. Габарити норм, в шафу вліз без проблем. Клеми зручні, підключати було легко. Інструкція, до речі, українською, то це великий плюс, не треба гуглити. Запустили швидко, движок працює стабільно) Єдине, що хотілося б трохи більше місця для прокладання кабелів, але то таке. В цілому, робоча конячка.
�
Іван К.
Придбали цей частотник для конвеєра на виробництві. Встановили швидко, налаштування зрозуміле. Конвеєр працює рівненько, без ривків. Помітили економію світла. Для невеликого бізнесу це норм варіант. Дуже задоволені покупкою.
Щоб залишити відгук, будь ласка, увійдіть до системи.
ПОДІБНІ R912005747 ТОВАРИ
| Характеристики | |||||
|---|---|---|---|---|---|
| Бренд | Danfoss | Delta Electronics | INVT | Mitsubishi Electric | Schneider Electric |
| Серія | ic2 | VFD-EL | GD10 | FR-D | Altivar 310 |
| Живлення на вході, В | 3x380 | 3x380 | 3x380 | 3x380 | 3x380 |
| Номінальний Струм, A | 2.2 | 2.5 | 2.5 | 2.2 | 2.5 |
| Ступінь захисту по IP | 20 | 20 | 20 | 20 | 20 |
| Гібридне живлення (AC/DC-Сонце) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Віддалене керування | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
На цій сторінці інформація про
Частотний перетворювач EFC 5610 3.0кВт 3-ф/380 ( R912005747 )
з докладним описом технічних характеристик
.
Ви можете завантажити
документацію для R912005747, серії EFC 5610 від виробника Bosch Rexroth
.
Купити R912005747
і звернеться за технічною консультацією.
Наші Інженери допоможуть Вам обрати та купити
R912005747 тільки високої якості за доступними цінами. Гарантія.
R912005747