R912005744 Частотний перетворювач EFC 5610 0.7кВт 3-ф/380
Способи доставки та оплата
Новою Поштою до відділення або курєром за адресою
Безготівкова оплата
Сервіс та Гарантія
- Гарантія 24 місяці
- Повернення товару впродовж 14 днів
- Офіційний Сервісний центр
Tехнічна підтримка
- Допомога в налаштуванні та підборі
- Зацікавив товар?
Наш продавець проконсультує Вас.
- Характеристики
- Документація
- Відгуки (3)
| Бренд | Bosch Rexroth |
| Серія | EFC 5610 |
| SKU | R912005744 |
| SKU2 | EFC5610-0K75-3Р4-MDA-7P-NNNNN |
| Основна потужність | 0.7 кВт |
| Живлення на вході | 3x380 В |
| Кількість фаз/напруга на виході | 3x380 В |
| Mmax (1 min) | 150 % |
| Номінальний Струм | 2.1 A |
| Максимальна вихідна частота | 400 Гц |
| Вага | 3 кг |
| Ступінь захисту по IP | IP21 |
| ЕМС фільтр | Є |
| Тормозний модуль | Є |
| Вбудований ПЛК | Немає |
| Вбудований ПІД | ПИД |
| Скалярний режим керування | Є |
| Векторний режим керування без енкодера | Є |
| Векторний режим керування з енкодером | Є |
| Лінійний закон управління U/f | Є |
Документація. Частотний перетворювач EFC 5610 0.7кВт 3-ф/380 ( R912005744 )
-
xFC_x610_sales_presentation_RU_V231.pdf (4.33 MB)
-
EFC_5610_short_manual_RU.pdf (977.81 KB)
-
setupBoschRexroth5610.pdf (1.17 MB)
-
Catalog_EFC_5610_RU.pdf (1.88 MB)
-
EFCx610__instruction_manual_V05RU.pdf (9.53 MB)
-
chastotnik_bosch_rexroth_xFC_x610_manual.pdf (752.75 KB)
-
EFC_5610_broshura.pdf (1.67 MB)
-
Bosch_rexroth_x610_cheat_sheet_V07_Ru.pdf (1.32 MB)
-
EFC_5610_manual_en.pdf (10.37 MB)
Відгуки про товар
3Анна В.
Замовляли Bosch Rexroth EFC 5610 0.7кВт для модернізації обладнання на виробництві. Менеджери chastotnik.ua оперативно опрацювали замовлення, надали всі необхідні документи для бухгалтерії. Доставку Новою Поштою організували швидко. Приємно працювати з постачальником, який розуміє потреби бізнесу і надає якісний сервіс.
Олег К.
купив цей частотник Bosch Rexroth EFC 5610 на свій маленький фрезерний верстат 0.7кВт. спочатку вагався, але продавець порадив. тепер двигун запускається плавно, не смикається. і головне, що є крутілка прямо на панелі, дуже зручно швидкість міняти. зняв панель, встановив на дверцята шафи. тепер працювати стало набагато комфортніше. норм апарат )
Сергій Петрович
Ставили Bosch Rexroth EFC 5610 0.7кВт на невеликий конвеєр. Вибирав, бо 3 фази на вході/виході, це стандарт. Сподобалось, що вже має вбудований гальмівний модуль. Не треба окремо купляти, що економить місце в шафі. ПІД-регулятор теж виручив, бо треба було стабілізувати подачу матеріалу. З Modbus RTU зв'язався без проблем. Німці тримають марку. Якість відчувається.
Щоб залишити відгук, будь ласка, увійдіть до системи.
ПОДІБНІ R912005744 ТОВАРИ
| Характеристики | |||||
|---|---|---|---|---|---|
| Бренд | Danfoss | Delta Electronics | INVT | Mitsubishi Electric | Schneider Electric |
| Серія | Micro Drive FC51 | VFD-EL | GD10 | FR-D | Altivar 12 |
| Живлення на вході, В | 1x220 | 1x220 | 1x220 | 1x220 | 1x220 |
| Номінальний Струм, A | 4.2 | 4.2 | 4.2 | 4.2 | 4.2 |
| Ступінь захисту по IP | 20 | 20 | 20 | 20 | 20 |
| Гібридне живлення (AC/DC-Сонце) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Віддалене керування | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |