R912005725 Частотний перетворювач EFC 5610 0.7кВт 1-ф/220
Способи доставки та оплата
Новою Поштою до відділення або курєром за адресою
Безготівкова оплата
Сервіс та Гарантія
- Гарантія 24 місяці
- Повернення товару впродовж 14 днів
- Офіційний Сервісний центр
Tехнічна підтримка
- Допомога в налаштуванні та підборі
- Зацікавив товар?
Наш продавець проконсультує Вас.
- Характеристики
- Документація
- Відгуки (2)
| Бренд | Bosch Rexroth |
| Серія | EFC 5610 |
| SKU | R912005725 |
| Основна потужність | 0.7 кВт |
| Живлення на вході | 1x220 В |
| Кількість фаз/напруга на виході | 3x220 В |
| Mmax (1 min) | 150 % |
| Номінальний Струм | 3.9 A |
| Максимальна вихідна частота | 400 Гц |
| Вага | 3 кг |
| Ступінь захисту по IP | IP21 |
| ЕМС фільтр | Є |
| Тормозний модуль | Є |
| Вбудований ПЛК | Немає |
| Вбудований ПІД | ПИД |
| Скалярний режим керування | Є |
| Векторний режим керування без енкодера | Є |
| Векторний режим керування з енкодером | Є |
| Лінійний закон управління U/f | Є |
| Квадратичний закон управління U/f2 | Є |
Документація. Частотний перетворювач EFC 5610 0.7кВт 1-ф/220 ( R912005725 )
-
xFC_x610_sales_presentation_RU_V231.pdf (4.33 MB)
-
EFC_5610_short_manual_RU.pdf (977.81 KB)
-
setupBoschRexroth5610.pdf (1.17 MB)
-
Catalog_EFC_5610_RU.pdf (1.88 MB)
-
EFCx610__instruction_manual_V05RU.pdf (9.53 MB)
-
chastotnik_bosch_rexroth_xFC_x610_manual.pdf (752.75 KB)
-
EFC_5610_broshura.pdf (1.67 MB)
-
Bosch_rexroth_x610_cheat_sheet_V07_Ru.pdf (1.32 MB)
-
EFC_5610_manual_en.pdf (10.37 MB)
Відгуки про товар
2Олег Степанович
Купив цей частотник Bosch Rexroth EFC 5610 0.7кВт для верстата в майстерню. В мене однофазна мережа, а мотор на 3 фази, так що варіант 1х220В на вхід і 3х220В на вихід якраз підійшов. Дуже зручно, що є вбудований потенціометр, крутиш собі і швидкість регулюєш, без заморочок з програмуванням. Працює движок плавно, без ривків, верстат тепер не гуде так сильно. Важить всього 3 кг, розмістив його легко. Головне, що Bosch, вони завжди надійні. Консультант в Chastotnik.ua допоміг підібрати, за це окреме дякую)
Андрій К.
Брали Bosch Rexroth EFC 5610 0.7кВт для модернізації невеликого конвеєра. Що сказати, німецька якість дається взнаки. Живлення 1х220В, а на виході 3х220В — це те, що треба було для нашого движка. Сподобалось, що тут вже є вбудований гальмівний модуль, не довелося окремо докупляти. Наявність PID-регулятора і векторного керування без енкодера спростила налаштування, особливо для підтримки стабільної швидкості при змінному навантаженні. Modbus RTU працює без нарікань, інтегрували його в нашу систему SCADA без проблем. EMC-фільтр теж не зайвий. Для своєї ціни, при 0.7 кВт, це дуже достойний частотник. Вже не перший раз беремо Bosch, завжди без сюрпризів.
Щоб залишити відгук, будь ласка, увійдіть до системи.
ПОДІБНІ R912005725 ТОВАРИ
| Характеристики | |||||
|---|---|---|---|---|---|
| Бренд | Danfoss | Delta Electronics | INVT | Mitsubishi Electric | Schneider Electric |
| Серія | Micro Drive FC51 | VFD-EL | GD10 | FR-D | Altivar 12 |
| Живлення на вході, В | 1x220 | 1x220 | 1x220 | 1x220 | 1x220 |
| Номінальний Струм, A | 4.2 | 4.2 | 4.2 | 4.2 | 4.2 |
| Ступінь захисту по IP | 20 | 20 | 20 | 20 | 20 |
| Гібридне живлення (AC/DC-Сонце) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Віддалене керування | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |