R912005710 Частотний перетворювач EFC 3610 11.0кВт 3-ф/380
sku: R912005710
Є в наявності
47 995 грн
Бренд: Bosch Rexroth
Серія: EFC 3610
Живлення на вході: 3x380 В
Номінальний Струм: 24.3 A
Ступінь захисту по IP: 20
Гібридне живлення (AC/DC-Сонце): 0
Віддалене керування: 1
Способи доставки та оплата
Новою Поштою до відділення або курєром за адресою
Безготівкова оплата
Сервіс та Гарантія
- Гарантія 24 місяці
- Повернення товару впродовж 14 днів
- Офіційний Сервісний центр
Tехнічна підтримка
- Допомога в налаштуванні та підборі
- Зацікавив товар?
Наш продавець проконсультує Вас.
- Характеристики
- Документація
- Відгуки (1)
| Бренд | Bosch Rexroth |
| Серія | EFC 3610 |
| SKU | R912005710 |
| Основна потужність | 11.0 кВт |
| Живлення на вході | 3x380 В |
| Кількість фаз/напруга на виході | 3x380 В |
| Mmax (1 min) | 150 % |
| Номінальний Струм | 24.3 A |
| Максимальна вихідна частота | 400 Гц |
| Вага | 8 кг |
| Ступінь захисту по IP | IP20 |
| ЕМС фільтр | Є |
| Тормозний модуль | Є |
| Вбудований ПЛК | Немає |
| Вбудований ПІД | ПИД |
| Скалярний режим керування | Є |
| Векторний режим керування без енкодера | Немає |
| Векторний режим керування з енкодером | Немає |
| Лінійний закон управління U/f | Є |
| Квадратичний закон управління U/f2 | Є |
Документація. Частотний перетворювач EFC 3610 11.0кВт 3-ф/380 ( R912005710 )
-
xFC_x610_sales_presentation_RU_V231.pdf (4.33 MB)
-
EFC_3610_short_manual_RU.pdf (977.81 KB)
-
about_Rextrot.pdf (5.42 MB)
-
EFCx610__instruction_manual_V05RU.pdf (9.53 MB)
-
EFC_3610_broshura.pdf (1.67 MB)
-
chastotnik_bosch_rexroth_xFC_x610_manual.pdf (752.75 KB)
-
EFC3610_manual_en.pdf (10.37 MB)
-
Bosch_rexroth_x610_cheat_sheet_V07_Ru.pdf (1.32 MB)
-
Catalog_EFC_3610_RU.pdf (1.88 MB)
Відгуки про товар
1
�
Олег К.
Поставили цей частотник Bosch Rexroth EFC 3610 на прес. 11 кВт вистачає з головою. Зразу видно, що німці робили – все міцно, без люфтів. Важить свої 8 кг, відчувається якість металу. Подобається, що є вбудований гальмівний модуль, не треба окремо нічого докупати. Для керування через Modbus RTU підключився без проблем до нашого ПЛК. ПІД-регулятор теж виручає, добре тримає задані параметри. Знімається панель управління, зручно налаштовувати. Трохи дорожче, ніж інші аналоги, але воно того варте для надійного обладнання.
Щоб залишити відгук, будь ласка, увійдіть до системи.
ПОДІБНІ R912005710 ТОВАРИ
| Характеристики | |||||
|---|---|---|---|---|---|
| Бренд | Danfoss | Delta Electronics | INVT | Mitsubishi Electric | Schneider Electric |
| Серія | ic2 | VFD-EL | GD10 | FR-D | Altivar 310 |
| Живлення на вході, В | 3x380 | 3x380 | 3x380 | 3x380 | 3x380 |
| Номінальний Струм, A | 2.2 | 2.5 | 2.5 | 2.2 | 2.5 |
| Ступінь захисту по IP | 20 | 20 | 20 | 20 | 20 |
| Гібридне живлення (AC/DC-Сонце) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Віддалене керування | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
На цій сторінці інформація про
Частотний перетворювач EFC 3610 11.0кВт 3-ф/380 ( R912005710 )
з докладним описом технічних характеристик
.
Ви можете завантажити
документацію для R912005710, серії EFC 3610 від виробника Bosch Rexroth
.
Купити R912005710
і звернеться за технічною консультацією.
Наші Інженери допоможуть Вам обрати та купити
R912005710 тільки високої якості за доступними цінами. Гарантія.
R912005710