R912005703 Частотний перетворювач EFC 3610 0.7кВт 3-ф/380
sku: R912005703
Є в наявності
14 253 грн
Бренд: Bosch Rexroth
Серія: EFC 3610
Живлення на вході: 3x380 В
Номінальний Струм: 2.1 A
Ступінь захисту по IP: 20
Гібридне живлення (AC/DC-Сонце): 0
Віддалене керування: 1
Способи доставки та оплата
Новою Поштою до відділення або курєром за адресою
Безготівкова оплата
Сервіс та Гарантія
- Гарантія 24 місяці
- Повернення товару впродовж 14 днів
- Офіційний Сервісний центр
Tехнічна підтримка
- Допомога в налаштуванні та підборі
- Зацікавив товар?
Наш продавець проконсультує Вас.
- Характеристики
- Документація
- Відгуки (1)
| Бренд | Bosch Rexroth |
| Серія | EFC 3610 |
| SKU | R912005703 |
| Основна потужність | 0.7 кВт |
| Живлення на вході | 3x380 В |
| Кількість фаз/напруга на виході | 3x380 В |
| Mmax (1 min) | 150 % |
| Номінальний Струм | 2.1 A |
| Максимальна вихідна частота | 400 Гц |
| Вага | 3 кг |
| Ступінь захисту по IP | IP20 |
| ЕМС фільтр | Є |
| Тормозний модуль | Є |
| Вбудований ПЛК | Немає |
| Вбудований ПІД | ПИД |
| Скалярний режим керування | Є |
| Векторний режим керування без енкодера | Немає |
| Векторний режим керування з енкодером | Немає |
| Лінійний закон управління U/f | Є |
| Квадратичний закон управління U/f2 | Є |
Документація. Частотний перетворювач EFC 3610 0.7кВт 3-ф/380 ( R912005703 )
-
xFC_x610_sales_presentation_RU_V231.pdf (4.33 MB)
-
EFC_3610_short_manual_RU.pdf (977.81 KB)
-
about_Rextrot.pdf (5.42 MB)
-
EFCx610__instruction_manual_V05RU.pdf (9.53 MB)
-
EFC_3610_broshura.pdf (1.67 MB)
-
chastotnik_bosch_rexroth_xFC_x610_manual.pdf (752.75 KB)
-
EFC3610_manual_en.pdf (10.37 MB)
-
Bosch_rexroth_x610_cheat_sheet_V07_Ru.pdf (1.32 MB)
-
Catalog_EFC_3610_RU.pdf (1.88 MB)
Відгуки про товар
1
�
Олег Демченко
брав цей частотник Bosch Rexroth EFC 3610 на 0.7кВт для модернізації невеликого дозуючого насоса. зразу сподобалось, що тут вже є ЕМС фільтр вбудований, це економить час і місце в шафі. налаштування просте, PID-регулятор швидко підхопив задачу, тримає стабільний тиск як треба. з'єднали його по Modbus RTU до нашого ПЛК, без проблем все запрацювало. панелька керування знімна, зручно. загалом, для такої потужності дуже гідний апарат
Щоб залишити відгук, будь ласка, увійдіть до системи.
ПОДІБНІ R912005703 ТОВАРИ
| Характеристики | |||||
|---|---|---|---|---|---|
| Бренд | Danfoss | Delta Electronics | INVT | Mitsubishi Electric | Schneider Electric |
| Серія | Micro Drive FC51 | VFD-EL | GD10 | FR-D | Altivar 12 |
| Живлення на вході, В | 1x220 | 1x220 | 1x220 | 1x220 | 1x220 |
| Номінальний Струм, A | 4.2 | 4.2 | 4.2 | 4.2 | 4.2 |
| Ступінь захисту по IP | 20 | 20 | 20 | 20 | 20 |
| Гібридне живлення (AC/DC-Сонце) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Віддалене керування | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
На цій сторінці інформація про
Частотний перетворювач EFC 3610 0.7кВт 3-ф/380 ( R912005703 )
з докладним описом технічних характеристик
.
Ви можете завантажити
документацію для R912005703, серії EFC 3610 від виробника Bosch Rexroth
.
Купити R912005703
і звернеться за технічною консультацією.
Наші Інженери допоможуть Вам обрати та купити
R912005703 тільки високої якості за доступними цінами. Гарантія.
R912005703