R912005392 Частотний перетворювач VFC 5610 3.0кВт 3-ф/380
Є в наявності
sku: R912005392
Бренд: Bosch Rexroth
Серія: VFC 5610
Живлення на вході: 3x380 В
Номінальний Струм: 7.6 A
  • Документація
  • Відгуки (4)
Серія VFC 5610
SKU R912005392
Основна потужність Частотні перетворювачі 3 кВт
Живлення на вході 3x380 В
Mmax (1 min) 150 %
Номінальний Струм 7.6 A
ЕМС фільтр Немає
Висота 231 мм
Ширина 120 мм
Глибина 175 мм
Тормозний модуль Є
Вбудований ПЛК Немає
Вбудований ПІД ПИД
Скалярний режим керування Є
Векторний режим керування без енкодера Є
Відгуки про товар
4
Марина Л.
Ігор Д.
Ставив цей частотник Bosch Rexroth VFC 5610 на 3 кВт для конвеєра. Габарити 231x120x175 мм досить компактні для шафи, місця багато не займає, вага 3 кг теж порадувала, не важкий. IP21, в принципі, достатньо. Знімний пульт - завжди плюс, можна встановити його на дверцятах шафи. Приємно, що гальмівний модуль вже вбудований, не треба городить окремо. Клеми зручні, підключення без проблем. Працює стабільно.