R912005374 Частотний перетворювач VFC 3610 0.7кВт 1-ф/220
Способи доставки та оплата
Новою Поштою до відділення або курєром за адресою
Безготівкова оплата
Сервіс та Гарантія
- Гарантія 24 місяці
- Повернення товару впродовж 14 днів
- Офіційний Сервісний центр
Tехнічна підтримка
- Допомога в налаштуванні та підборі
- Зацікавив товар?
Наш продавець проконсультує Вас.
- Характеристики
- Документація
- Відгуки (2)
| Бренд | Bosch Rexroth |
| Серія | VFC 3610 |
| SKU | R912005374 |
| Основна потужність | 0.7 кВт |
| Живлення на вході | 1x220 В |
| Кількість фаз/напруга на виході | 3x220 В |
| Mmax (1 min) | 150 % |
| Номінальний Струм | 3.9 A |
| Максимальна вихідна частота | 400 Гц |
| Вага | 3 кг |
| Ступінь захисту по IP | IP21 |
| ЕМС фільтр | Немає |
| Висота | 167 мм |
| Ширина | 95 мм |
| Глибина | 167 мм |
| Тормозний модуль | Є |
| Вбудований ПЛК | Немає |
| Вбудований ПІД | ПИД |
| Скалярний режим керування | Є |
| Векторний режим керування без енкодера | Немає |
Документація. Частотний перетворювач VFC 3610 0.7кВт 1-ф/220 ( R912005374 )
-
xFC_x610_sales_presentation_RU_V231.pdf (4.33 MB)
-
EFC_3610_short_manual_RU.pdf (977.81 KB)
-
setupBoschRexroth3610.pdf (1.17 MB)
-
EFCx610__instruction_manual_V05RU.pdf (9.53 MB)
-
EFC_3610_broshura.pdf (1.67 MB)
-
chastotnik_bosch_rexroth_xFC_x610_manual.pdf (752.75 KB)
-
vfc3610_instructionmanuale_ru_v03.pdf (10.10 MB)
-
EFC3610_manual_en.pdf (10.37 MB)
-
Bosch_rexroth_x610_cheat_sheet_V07_Ru.pdf (1.32 MB)
Відгуки про товар
2Сергій К.
монтажував VFC5610 на насосну станцію для водопостачання. 15кВт. габарити норм, в шафу вліз без проблем. клеми зручні, все зрозуміло підключається. інструкція по Bosch Rexroth завжди толково написана. запустили швидко. працює тихо. однак, корпус міг би бути трохи міцнішим, як на мене )
Ігор Петренко
Ставили цей Bosch Rexroth VFC5610 на нашу конвеєрну лінію. 15кВт потужності вистачає з головою. Інтеграція пройшла без проблем, наш ПЛК його одразу побачив. ЕМС фільтр реально працює, ніяких наведень на сусіднє обладнання. Все працює як швейцарський годинник, а це на виробництві головне. Дуже задоволені вибором.
Щоб залишити відгук, будь ласка, увійдіть до системи.
ПОДІБНІ R912005374 ТОВАРИ
| Характеристики | |||||
|---|---|---|---|---|---|
| Бренд | Danfoss | Delta Electronics | INVT | Mitsubishi Electric | Schneider Electric |
| Серія | Micro Drive FC51 | VFD-EL | GD10 | FR-D | Altivar 12 |
| Живлення на вході, В | 1x220 | 1x220 | 1x220 | 1x220 | 1x220 |
| Номінальний Струм, A | 4.2 | 4.2 | 4.2 | 4.2 | 4.2 |
| Ступінь захисту по IP | 20 | 20 | 20 | 20 | 20 |
| Гібридне живлення (AC/DC-Сонце) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Віддалене керування | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |