R912005330 Частотний перетворювач Rexroth Fv 0.7кВт 3-ф/380
Способи доставки та оплата
Новою Поштою до відділення або курєром за адресою
Безготівкова оплата
Сервіс та Гарантія
- Гарантія 24 місяці
- Повернення товару впродовж 14 днів
- Офіційний Сервісний центр
Tехнічна підтримка
- Допомога в налаштуванні та підборі
- Зацікавив товар?
Наш продавець проконсультує Вас.
- Характеристики
- Документація
- Відгуки (1)
| Бренд | Bosch Rexroth |
| Серія | Rexroth Fv |
| SKU | R912005330 |
| Основна потужність | 0.7 кВт |
| Живлення на вході | 3x380 В |
| Кількість фаз/напруга на виході | 3x380 В |
| Mmax (1 min) | 150 % |
| Номінальний Струм | 2.5 A |
| Максимальна вихідна частота | 400 Гц |
| Вага | 3 кг |
| Ступінь захисту по IP | IP20 |
| ЕМС фільтр | Є |
| Тормозний модуль | Є |
| Вбудований ПЛК | Немає |
| Вбудований ПІД | ПИД |
| Скалярний режим керування | Є |
| Векторний режим керування без енкодера | Є |
| Векторний режим керування з енкодером | Є |
| Лінійний закон управління U/f | Є |
| Квадратичний закон управління U/f2 | Є |
Документація. Частотний перетворювач Rexroth Fv 0.7кВт 3-ф/380 ( R912005330 )
Відгуки про товар
1Сергій К.
Давно працюю з різним обладнанням, і коли потрібен був частотник для нашої нової лінії, де важлива точність та стабільність, зупинились на Bosch Rexroth Fv 0.7 кВт. Так, він не з дешевих, але це ж німецька якість, яка повністю себе відпрацьовує. З цим ПЧ ми отримали реально плавний пуск та векторне керування двигуном. PID-регулятор дозволяє дуже точно тримати потрібні параметри. Всі ці входи-виходи, 3 аналогових і 10 дискретних, дають гнучкість для підключення датчиків. Вбудований ЕМС-фільтр теж важливий для нашого цеху, де купа електроніки. А ще круто, що є Modbus RTU, легко інтегрували його в нашу загальну систему моніторингу.
Щоб залишити відгук, будь ласка, увійдіть до системи.
ПОДІБНІ R912005330 ТОВАРИ
| Характеристики | |||||
|---|---|---|---|---|---|
| Бренд | Danfoss | Delta Electronics | INVT | Mitsubishi Electric | Schneider Electric |
| Серія | Micro Drive FC51 | VFD-EL | GD10 | FR-D | Altivar 12 |
| Живлення на вході, В | 1x220 | 1x220 | 1x220 | 1x220 | 1x220 |
| Номінальний Струм, A | 4.2 | 4.2 | 4.2 | 4.2 | 4.2 |
| Ступінь захисту по IP | 20 | 20 | 20 | 20 | 20 |
| Гібридне живлення (AC/DC-Сонце) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Віддалене керування | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |